hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Gyönyörű szín és a legjobb kivitel: takarékos, karakteres hangú, dízel öthengeres, Geartronic váltó, kombi far
Fotó:
Csikós Zsolt
Nekem továbbra is túlságosan lárvaarcú
Fotó:
Csikós Zsolt
Millió figyelő izé a szélvédő mögött
Fotó:
Csikós Zsolt
Az a kis téglalap a hűtőmaszkon a radar
Fotó:
Csikós Zsolt
Ennél jobb motor nem kell bele. De nem csendes
Fotó:
Csikós Zsolt
Egyszerű felnik minimális trükkel
Fotó:
Csikós Zsolt
Indexben itt is a tükrök. Azaz fordítva
Fotó:
Csikós Zsolt
Egy teljesen volvótlan ablakvonal
Fotó:
Csikós Zsolt
Ott a BLIS kamerája, ami el tud koszolódni
Fotó:
Csikós Zsolt
Innen a legszebb
Fotó:
Csikós Zsolt
Csupa lendület a forma - még ilyet. Egy Volvóé?
Fotó:
Csikós Zsolt
Mostanában érik be igazán a Volvo-formanyelv
Fotó:
Csikós Zsolt
Épp annyira elegáns és finom, amennyire kell
Fotó:
Csikós Zsolt
Semmi sincs túlkomplikálva, pedig sok a funkció
Fotó:
Csikós Zsolt
Elektromos kézifék, amit én speciel nem szeretek
Fotó:
Csikós Zsolt
Memóriás, motoros ülés, felárért
Fotó:
Csikós Zsolt
A 430 liter igazából csak ferdehátúk között lenne jó érték, kombinak igen halvány
Fotó:
Csikós Zsolt
Alá lehet férni
Fotó:
Csikós Zsolt
Rekeszek a padló alatt is
Fotó:
Csikós Zsolt
Itt nincs pótkerék
Fotó:
Csikós Zsolt
A kis rakteret használhatóvá szűkítő raktérkisebbítő
Fotó:
Csikós Zsolt
Nincs semmi cicó, egy mozdulattal lehajtható
Fotó:
Csikós Zsolt
Minden átalakítás könnyen megy - ha az ember például megtanulja kifűzni a roló vázát a falak közül
Fotó:
Csikós Zsolt
Puha roló. Veri a Beethovent
Fotó:
Csikós Zsolt
Ülésmagasító beépítve
Fotó:
Csikós Zsolt
Jobb egy előredől, ha kell
Fotó:
Csikós Zsolt
Szépen rugózik, kanyarodik, sokat csiszolták
Fotó:
Csikós Zsolt
Gömbölyödik, de ettől még mindig volvós a sziluett
Fotó:
Csikós Zsolt
Stílus a köbön
Fotó:
Csikós Zsolt
Otthona a tél
Fotó:
Csikós Zsolt
Floating Winnetou-panel
Fotó:
Csikós Zsolt
Zseniális a rádióskála, mindig látod, hova tekersz a kormányon levő gombbal
Fotó:
Csikós Zsolt
Gombnyomásra indul, kulcs nélkül is. Az a lyuk csak egy tartó
Fotó:
Csikós Zsolt
Tűrhető méretű kesztyűrekesz
Fotó:
Csikós Zsolt
Piktogrammal könnyű az állítás. Ott a sok biztonsági segéd összes kapcsolója
Fotó:
Csikós Zsolt
Letisztult, szép
Fotó:
Csikós Zsolt
Jobb egyen mechanikus az állítás
Fotó:
Csikós Zsolt
Szuper ülések
Fotó:
Csikós Zsolt
Ott villog a holttér-figyelmeztető BLIS
Fotó:
Csikós Zsolt
Minek ebbe ekkora távirányító? Mint egy féltégla
Fotó:
Csikós Zsolt
Rekesz, kartámasz
Fotó:
Csikós Zsolt
Italtartó, tizenkét volt
Fotó:
Csikós Zsolt
A világ legjobb biztonságiöv-csatja
Fotó:
Csikós Zsolt
Nem száguldozik vele az ember, mert ez egy nyugis autó. De ha kell, simán lehet, nem tiltakozik, ez a jó benne
Fotó:
Csikós Zsolt
Imádták a gyerekek
Fotó:
Csikós Zsolt
Jé, elvetették az automatikus övmagasság-állítást!
Fotó:
Csikós Zsolt
Szuper a radaros távolságtartós tempomatos izé
Fotó:
Csikós Zsolt
Itt mi lehet a hiba? A kupak nem fér a tartóba. Lehet, hogy csak a benzineshez készítették el a formát?
Fotó:
Csikós Zsolt
✖