Gyere Tibi bácsihoz!
Fotó:
Pedig csak kétszáz ló, ami ma szinte már középszerű, de átkozottul harmonikus
Fotó:
7,2 alatt van százon. És a DSG nem hibázik
Fotó:
Fotó:
Valójában csak a lökháírója más, mint egy normál Octaviáé, ott egy kis LED-sor, meg a nagy száj
Fotó:
Nagy kufferbe jó pakolni, és az sem baj, ha van rajta szárny
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Az a zöld izé állatólag nem egy V betű, hanem a csehek mekcseny nevű ékezete - ami ugye a Skoda márkanév S betűjén is rajta van
Fotó:
Nem mondom, hogy szívdöglesztő a formája, egy kredencnél azért jobban néz ki, a szárny és a szép nagy kerekek miatt
Fotó:
Fotó:
Ezzel a motorral nyomtam 31 l/100 km átlagot az Euroringen, de városban mégis eljárkált 9-10 liter között
Fotó:
Tud sokat fogyasztani, és tud keveset is. Ez utóbbi nagy szó
Fotó:
Fotó:
Hát, nem egy Alfa Romeo. De nem is vártam tőle, hogy az legyen
Fotó:
A kormány mosolyog. A műszereken lehetne szépíteni
Fotó:
Csak két pedál van, így nehezebb összekeverni
Fotó:
Jó rádió, helyette kérhető az Amundsen nevű navigációs egység. Nem tudom, tényleg ez vajon a legjobb név neki
Fotó:
Átkozottul jó ülések: ahol kell, szellőzik, ahol kopna, ott bőr, ahol meg tapadni kell, ott Alcantara
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Egyszerű bővíteni. Egy Mégane RS-sel ezt hogy csinálod meg?
Fotó:
Fotó:
És nem borul automatikusan a hátul ülők nyakába minden, ami a kalaptartón van
Fotó:
Fotó:
Még két ekkora gyerekülés beférne
Fotó: