hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Legalább 3-4 - már meglévő - típust látunk bele, egy azonban biztos: nem kicsi autó
Fotó:
Egységes, senkit meg nem bántó dizájn
Fotó:
Nem kamu-kombi, mint a 159-es Alfa, ebbe a csomagtartóba lehet pakolni. Nem is keveset
Fotó:
Szép a ködlámpa-fényszóró kombó
Fotó:
Messze vannak már az olcsó és silány minőségű Hyundaiok. 2012-ben nem szabad félvállról venni a koreai gyártót
Fotó:
Fotó:
Hullámot vet a ledsor, sötétben jól mutat
Fotó:
Minden porcikájában modern, esetlegességnek nyoma sincs
Fotó:
A tolatókamera képe szép, látószöge nagy, ráadásul pont középen van
Fotó:
Ennek a fogyasztásmérőnek sok értelme nincs, de jól mutat
Fotó:
A start-stop rendszert kapcsolhatjuk ki-be
Fotó:
Aerodinamikailag tökéletes forma
Fotó:
Csak a lőrésnyi ablak miatt tűnik alacsonynak
Fotó:
Ez egy Jaguaron sem mutatna rosszul. Ugye, mennyire igyekvő nép ez a koreai?
Fotó:
Fotó:
Jól, bár eleinte kicsit szokatlanul határozottan fognak a fékek
Fotó:
Minden infót ömlesztve kapunk, de a kevesebb néha több, a kék fénykoszorú a számok alatt nem hiányzik
Fotó:
Na ezért lehet szeretni a Hyundait. Nem feláras az USB-csatlakozó
Fotó:
Fotó:
Remekül kezelhető az érintőképernyős rendszer, de hol is láttuk először ezt az analóg-like hangolósávot? Mercedes?
Fotó:
Fotó:
Lágy vonalakkal ölel minket a kloáka
Fotó:
Kétzónás a klíma
Fotó:
Kellemesen fád beltér, van benne egy kis megérkezés-ingere az embernek
Fotó:
Memóriás, elektromos bőrülések. Luxus, mondom én
Fotó:
Fotó:
Felárért mind a négy ablak automata
Fotó:
Lendületes, menő, csak az a szélesedő középkonzol ne lenne
Fotó:
Hátul van helyünk bőven, itt hosszú órákon át kényelmesen elpihenünk
Fotó:
Nagyon ötletes a mozgatható-kiszedhető és mindenféleképpen variálható osztófal
Fotó:
Kis híján 190 centiméterem mellett már inkább a farcsontomat nyomta a deréktámasz
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Szépen, telten szól
Fotó:
Ez tűnt az optimális beállításnak a Black Sabbath-hoz
Fotó:
Fotó:
Gurtnit is rejt
Fotó:
Semmi defektjavító, van esély a gumi megmentésére
Fotó:
Rekeszből van bőven mindenütt
Fotó:
Így azért emberes
Fotó:
Vésznyitó
Fotó:
Nagyon alapmotor, hunyorítva elég az autóhoz, mert a kocsi nem nehéz...
Fotó:
...de tartalékai nincsenek és a legapróbb sietséget is erős fogyasztással bünteti.
Fotó:
✖