Jól lép, főleg ha kihúzatjuk úgy tízezerig
Fotó:
Simán megteremti maga körül az autóvákuumot
Fotó:
Alacsony, tömör: jól döntögethető
Fotó:
Fotó:
Kicsi B-King. Jók a tükrei, és kiválóan állíthatók
Fotó:
Ott a középállvány helye
Fotó:
Csak oldaltámasz jár hozzá
Fotó:
A könnyű kuplung bovdenes, a váltó hatgangos
Fotó:
A gázt is bovden huzigálja, de a keverékképzés injektoros
Fotó:
Ez a rátét nem szép a dobon
Fotó:
A hangja szép, de nem különösebben erőteljes
Fotó:
Kapaszkodni is, hálót beakasztani is van hely
Fotó:
Ha ez az index törik, akkor nagyon törik
Fotó:
Kicsit túlméretesnek tűnik a sárvédő, ez is B-Kinges stílus
Fotó:
Jól fog, de már kicsit nyúlnak a dolgok, ha igazán keményen használjuk. ABS nincs
Fotó:
Remek műszerezettség, fokozatjelzővel
Fotó:
Korrekt megoldás
Fotó:
Állítható
Fotó:
Fénykürt is van
Fotó:
Jóllakottan bő 180 kiló, de nem érezni rajta
Fotó:
Klasszikus csupasz motor, ennek megfelelő szélvédelemmel
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Tán a felni lehetne szebb
Fotó:
Fotó:
Így nyílik az ülés...
Fotó:
..de nincs sok minden alatta
Fotó:
Rugóstag, akku, szerszámkészlet. Én egy ici-pici tárolóhelynek örültem volna
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Így már könnyű állítani
Fotó:
Hát ezt lehetne szebben
Fotó:
Precíziós müszi
Fotó:
Egyedülálló? Régebben nem volt ilyesmire igény, a Honda is abbahagyta a hasonló VTR importját
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Az ülés nem túl puha, csak épp annyira, hogy csillapítson még valamit a futóműből
Fotó:
Nyakban karcsú. Úgy 300 km-t el kéne mennie
Fotó:
Fotó: