hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Nem lettem osztrák. Az összes Yamaha tesztmotoron ottani rendszám van
Fotó:
Zách Dániel / Totalbike
Én elfértem rajta, de az utas... Talán egy közös munkába járás a pároddal. Az csak jót tehet a kapcsolatnak
Fotó:
Zách Dániel / Totalbike
Kis kerék egyenlő fordulékonyság
Fotó:
Zách Dániel / Totalbike
Hetvenhét a vége, de hatvan fölött már nem érdemes előzésbe kezdeni
Fotó:
Zách Dániel / Totalbike
Érdekes helyen, a kormány alatt van a tanksapka. Jó megoldás, az indítókulcs nyitja
Fotó:
Zách Dániel / Totalbike
A kapcsolók egyszerűek, nem annyira kitaláltak
Fotó:
Zách Dániel / Totalbike
Léghűtés, injektor és két szelep. Névleges teljesítménye csak 7,2 lóerő
Fotó:
Zách Dániel / Totalbike
Fotó:
Zách Dániel / Totalbike
A futómű oké, de csodákat azért ne várjunk tőle a rossz minőségű úton
Fotó:
Zách Dániel / Totalbike
Innen nézve kicsit Kymcós. Biztos ezt karmolják arrafelé
Fotó:
Zách Dániel / Totalbike
A yamahás orrpajzs-motívum más modelleken is visszaköszön
Fotó:
Zách Dániel / Totalbike
A Delight legszebb alkatrésze a műszerfal. Háttérvilágítása szolid, hangulatos
Fotó:
Zách Dániel / Totalbike
Egy nyitott sisak fér az ülés alá, de nem bármelyik nyitott sisak
Fotó:
Zách Dániel / Totalbike
Kevesebb mint száz kiló a kis Yamaha tömege. Nagyon könnyű vezetni
Fotó:
Zách Dániel / Totalbike
Kicsit olyan a feneke, mint egy Midnight Star cruiseré
Fotó:
Zách Dániel / Totalbike
Tökéletesen sikerült a Delight fényezése, a formái is szemrevalók, de néhány részletén látszik, hogy spórolni akart a Yamaha
Fotó:
Zách Dániel / Totalbike
Végsebessége hetvenhét kilométer, erős emelkedőn viszont negyven alá lassul
Fotó:
Zách Dániel / Totalbike
✖