hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Városi kanyarokban nagyon kezes
Fotó:
Utassal is engedékeny
Fotó:
Hátsó fékkel segítve lazán fordul
Fotó:
Itt végre nem volt dugó
Fotó:
Claudia az én Audrey-m
Fotó:
Milánóban sok a villamos
Fotó:
A támaszpárna több helyzetben rögíthető
Fotó:
Az alu lábtámasz feláras extra
Fotó:
A T-maxéhoz hasonlít a műszerfal
Fotó:
Feláras kiegészítő az Akrapovic dob
Fotó:
Magasan van a lámpa, autóból is jól látni
Fotó:
Élesebb vonalak, karakteresebb idomok
Fotó:
A milánói diadalív előtt
Fotó:
Hidat vertek a 250 és az 500 közé
Fotó:
X-max, a praktikus robogó
Fotó:
ABS nélkül is jók a fékek
Fotó:
Hosszú távon kicsit hangos a sportdob, robogóra fölösleges
Fotó:
Ügyesebben ágyaztak be a Yamaha logót
Fotó:
Harciasabb tekintetet adnak az új lámpák
Fotó:
Igazán jó kiállású gép
Fotó:
Aerodinamikailag trükkösen megformált sárhányó
Fotó:
Egész jó a gázreakció, de itt sem érdemes fölöslegesen nagy gázt adni a CVT miatt
Fotó:
Kézre esnek a kapcsolók
Fotó:
Az extra sportszélvédő sarka
Fotó:
Ügyesen lehet ellenőrizni a hűtőfolyadék szintjét
Fotó:
Kesztyűben is könnyű elfordítani
Fotó:
Az egyik kesztyűtartó kulcs nélkül is nyitható
Fotó:
Azért érezni a rugózatlan tömeg jelenlétét
Fotó:
Két sisak is simán elfér benne
Fotó:
37 liter, bőven elég
Fotó:
Az utasnak is bőven jut hely
Fotó:
Munkába járni ideális
Fotó:
Csinosak együtt a diadalívvel
Fotó:
Kíváncsi vagyok, milyen lesz a yamahás ABS
Fotó:
Kár, hogy nincsenek igazán jó színek
Fotó:
Hétvégén is érdemes használni, nem ellenzi a kirándulást
Fotó:
Szűk helyen is ügyesen fordul
Fotó:
Végig a promenádon
Fotó:
Yamaha festésű Momo sisak
Fotó:
Szigorú profilt kapott a 400-as
Fotó:
Háttérben a szerelmesek
Fotó:
Az utasnak is bőven jut hely
Fotó:
A Comói-tó, gyönyörű, nem igaz?
Fotó:
Ide még máskor is eljövök motorral
Fotó:
Igazi katonai? Vagy csak kedves replika?
Fotó:
Kinek ne támadna kedve csónakázni?
Fotó:
Percenkét érkeznek a kompok
Fotó:
Gyönyörű színekkel várt minket Lombardia
Fotó:
Aranybarna szín, mmm, gusztusos
Fotó:
A bácsi nem sietett, nem is fért volna el
Fotó:
Tényleg Stockholmból jött?
Fotó:
Egy sima könyvárus, érdemes ránézni a bácsi kínálatára
Fotó:
Liszt Ferenc emléktábla Bellagióban
Fotó:
Igazi olasz sikátorok
Fotó:
A túraverzión nagyobb a kapaszkodó
Fotó:
Üvegezett átjáró a sikátor fölöttt
Fotó:
Hangulatos étterem a tóparton
Fotó:
Látkép kávézás közben
Fotó:
A magasított túraplexi
Fotó:
Okostelefontartó: sokan erről naviznak
Fotó:
Pódiumra tették asok extrával felszerelt X-maxot
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
✖