Egy 130-as Fiat a maga idejében egyenrangú partnere lehetett bármelyik Mercedesnek vagy BMW-nek
Fotó:
Egy ilyen 131 Mirafiori ebben az állapotában mennyit érhet ma?
Fotó:
És a kupé, kell ennél szebb?
Fotó:
Pasztellfehér a szín, a forma pedig még ma is megállja a helyét
Fotó:
Nem tudtam eldönteni, hogy a Sport csupán felszereltségi szintet vagy használati profilt akar jelenteni
Fotó:
Megnézik még ma is. Egy 4 éves formatervtől azért ez nem kis teljesítmény
Fotó:
Talán a feneke a legjobb, hűen idézi a Stilo előtti Bravót
Fotó:
Az ékforma eladja magát
Fotó:
Bár maszkulin és széles a hátsó, de iszonyatos árat fizetünk érte a pici ablak képében
Fotó:
Mi legyen? Maserati? Aston Martin?
Fotó:
A Lancia Delta sziluettje is feltűnik egy pillanatra
Fotó:
Csak oldalról nézve tűnik fel igazán a hosszú, gyalogosbarát orr
Fotó:
Erősen befelé dőlnek az oszlopok, értékes vállteret harapnak ki a beltérből. Ez a forma ára
Fotó:
Fotó:
Dizájncsemegének sem utolsók a tubusba zárt, projektoros fényszórók
Fotó:
Fotó:
A két kipufogóvég sokat sejtet. Egyenesben menni tud is
Fotó:
Tipográfiát sosem kellett tanulniuk az olaszoknak
Fotó:
Városban, pár kilométer és egy fotózásnyi forgás után. Nem mérvadó adat
Fotó:
A menürendszer új grafikát kapott, jópofa, 3D-ben forgó menüpontokkal
Fotó:
Iránytű és tengerszint feletti magasság
Fotó:
Feketén világít, hiába hittem azt, hogy teljesen áramtalanítható
Fotó:
Bizalomgerjesztő?
Fotó:
Puha, susogós tréningcuccot idéző borítást kapott az ajtó
Fotó:
Ami egy Volkswagennél elfogadható, az egyszerűen egy Fiatnál tilos. A piros cérna harca a szürkeséggel
Fotó:
Egész elfogadhatóak az ülések
Fotó:
Kanyarban iszonyúan vágja a térdet a középkonzol. Ehhez persze az kell, hogy jól beállítsuk az üléstámlát. Csapatni nem tespedve szokás
Fotó:
Egész pofás a 6,5 colos kijelző, szép a grafikája, bár...
Fotó:
...ezzel a kis kereszttel kezelje az, akinek ET az apja.
Fotó:
Jó fogású a kormány, keveset is fordul, de visszajelzése szinte semmi
Fotó:
Alcantara és piros cérna, az olasz, ahol lehet, igyekszik
Fotó:
Könnyen áttekinthető a klímapanel, de a fényes felületen azonnal meglátszik a legkisebb paca is
Fotó:
Becsületére legyen mondva, hogy gyorsan és jól működik
Fotó:
Kettőnek jó és elég, háromnak nem
Fotó:
Az Alfa-féle légbeömlők lassan megérdemelnek egy helyet valamelyik modern művészetekkel foglalkozó múzeumban
Fotó:
A karbonmintás, puha anyag. Csodás ez a 21.század
Fotó:
A kormányon jobb helyen lettek volna a tempomat kezelőszervei. Így teljes takarásban, térd-útban vannak.
Fotó:
A piros cérna meddő harcot folytat a beltér sötétjével, de legalább jól néz ki
Fotó:
Sportos autóba sportos pedálok, már csak egy síkba kéne helyezni őket
Fotó:
A kapcsolási érzet nem egetrengető, a gyors mozdulatokat nem szereti, cserébe legalább pontos
Fotó:
A hűtött, mély rekesz. Jár érte a simogatás
Fotó:
A magasfényű, zongoralakk-imitáció fénykorát éli. Csak törölgetni ne kéne olyan sűrűn
Fotó:
Itt hűti a palackot
Fotó:
Igen, a kipufogódob gyárilag áll így
Fotó:
A 17 colos felnik szépek
Fotó:
Nem hittem volna, de a csomagtartó elnyelte a nagy babakocsit mindenestül
Fotó:
Ide még szórhatunk apróságokat. A defektjavító készlet mellé elférnek
Fotó:
Nem tudjuk teljesen síkba dönteni az üléstámlát, de egy lapraszerelt tévéasztalhoz elég egyet is ledönteni. Ilyen konfigurációban pedig egy méretes szekrénysort is képes elnyelni
Fotó:
A kalaptartó kis feszítőit ezekre a remek csavarokra akasztjuk. Nem elegáns
Fotó:
Légzsákból hat a minimum ezen a szinten
Fotó:
Fotó:
Erős, kicsit hangos, talán sok is ebbe az autóba a dízelnyomaték