Itt még két szeleppel: 1.9 JTD
Fotó:
Ez a 2003-as facelift gyümölcse
Fotó:
Szívfájdítóan gyönyörű
Fotó:
Kicsit balra néz a kormány, és sajnos gyorsan lelakható az utastér
Fotó:
Legalább olyan szép, mint az autó: kettős keresztlengőkaros, részben alu első futómű
Fotó:
A 156-os nagy hátránya, hogy nem tud eléggé elfordulni az első kerék. Viszont direkt és sportos a kormányzás
Fotó:
A hátsó kerék is ott van az úton: íme a sok lengőkar
Fotó:
Az SW nagyjából annyit tud, mint egy jobb ötajtós
Fotó:
Fotó:
Szokatlan megoldás, hogy az ötödik ajtóval együtt a tető leghátsó szekciója is felnyílik
Fotó:
Ugye milyen tágasnak tűnik? De nem az, csak ha előrehúzzák az első üléseket a fotózáshoz
Fotó:
156 SW Wilhelm Conrad Röntgen szemével
Fotó:
A XX. század legszebb kombiformája
Fotó:
Persze a hátsó kilincs ezen sem látszik
Fotó:
Fotó:
Az ülés elvileg előrehajtható, de sok küzdelemmel: az első székeket előre kell tolni hozzá
Fotó:
Azért egy nagyobb bevásárlás dolgai beférnek
Fotó:
Fotó:
Olyan szép, hogy az már fáj
Fotó:
Ha vennék egyet, nem is járnék vele, csak nézegetném
Fotó:
Fotó: