Gömbölyödik-kerekedik, oda lettek az élek, törések
Fotó:
Sokat segítenek az Alessio alufelnik
Fotó:
Széltében nagy teret sejtetnek az egymással csaknem párhuzamos oszlopok
Fotó:
Toyota? Honda? Nem, ötlettelen Hyundai
Fotó:
Elrejtőzik a forgalomban a láthatatlan autó
Fotó:
A testhez képest túl bumfordi lett az orr
Fotó:
Mélyen harap a lökhárítóba a hátsó ajtó, számolni kell méreteivel, kis helyen pláne
Fotó:
A motorháztető törésének helyét dombornyomott árkok vették át
Fotó:
A tükrök jókorák és elektromosan állíthatók, jár a piros pont
Fotó:
Időnként helyére kellett pattintani a műszerfal oldalburkolatát
Fotó:
Csak a bajuszkapcsoló vége tekerhető, gyűrű nincs rajta, hiába tűnik úgy
Fotó:
Vídia-kemény plasztik mindenütt, azét ettől tud jobbat a konszern. Pontosan olyan, mint nyolc éve
Fotó:
Ugyanaz a műszeregység, megölhetetlen világítással
Fotó:
Szokatlanul erősen nyomni kell a féket, ha lassulni akarunk
Fotó:
Ilyen lett, de legalább jól világít
Fotó:
A kis egyötös CRDi vitathatatlanul az autó egyik legjobb része, erős, takarékos, egy kicsivel több hangszigeteléssel pedig kifejezetten csendesnek is mondható
Fotó:
Azért szereléskor hozzáférni nem lehet könnyű
Fotó:
Dolgozik a majom
Fotó:
A másfél literes palack alja befér, de a kartámasz miatt nem lehet betuszkolni a helyére
Fotó:
Na majd egyszer lesz szagos Internet és aroma-fotó, akkor majd megérzik, amit ez a kép nem ad át
Fotó:
Eljárt felette az idő
Fotó:
A kilátás viszont remek
Fotó:
Utólagos riasztó
Fotó:
Nem nyitható, pedig ugyanolyan kis jelek vannak rajta, mint a többin
Fotó:
Egy pisztoly- vagy UZI-tár, esetleg egy Balaton-szelet pont befér
Fotó:
Pohártartó lesz belőle ha sikerül előjönnie
Fotó:
A csomagtér 12 voltos vakdugója
Fotó:
Jó a hátsó helykínálat, de csak hosszabb távon jövünk rá, hogy ehhez kell a rövid ülőlap is
Fotó:
Csempészrekesz az előredöntött hátsó ülés alatt
Fotó:
A tipográfia maradt, minden apró játékosság ment
Fotó:
Nehéz olcsó kisautónál csodát tenni
Fotó:
A mélyen belógó doblemezek lopják a litereket az amúgy jókora csomagtartóból
Fotó:
Öt üléssel már jóval sekélyebb a tér, viszont a tetőig polcolhatjuk a cuccot
Fotó:
Két nyomógomb állítja a kijelző egy-egy sorát, kár, hogy fogyasztást nem mér
Fotó:
A kormány előtt csak egy piktogram-sor. Legalább egy mélyedés a műszerfal tetejére kerülhetett volna
Fotó:
Irgalmatlan plasztik, kormányvédővel menjenek a szalonba
Fotó:
Inkább puha, de nem kényelmetlen, éles kanyarban azonban mi kapaszkodunk a kormányba
Fotó:
Kitombolta magát a beltér-brigád, nem gondolkodtak sokat azon, hogy milyen legyen
Fotó:
Megosztotta a szerkesztőséget a szerkezet, valaki elfogadhatónak tartja szerintem pedig kifejezetten rossz a kapcsolási érzet. Egy biztos, ennél minden más yundai-váltó jobb
Fotó:
Ejnye, pedig mekkora középdoboz-könyöklő elfért volna itt
Fotó:
Nem könnyű megdönteni az osztott hátsó üléssor nagyobbik felét, cserébe egy csempészrekeszt és egy üzemanyagtank-tetőt kapunk