Az igazán kemény turbulenciát az utas kapja
Fotó:
Nagyjából 50-es tempóig járhatunk nyitott plexivel
Fotó:
Túramotoron mindig hasznos az állósztender
Fotó:
A megkérdezett tulajdonosok szerint ez a szélvédelem a BMW egyik legjobbja
Fotó:
Az 53 literes top box uralja a képet
Fotó:
A tükrök miatt a kezünket egyáltalán nem éri szél
Fotó:
Hát talán ennyit az áttervezett műszerfal-árnyékolóról
Fotó:
A fényszóró és a dupla tompított struktúra maradt
Fotó:
Az oldaldobozok jóval szélesebbek, mint a kormány
Fotó:
Két minimális változás: fekete lett a beömlő kerete és kicsit más az idom íve
Fotó:
A hátsó ülés kényelmes, de a doboz zsanérja kellemetlenül üti az utas hátát
Fotó:
Fotó:
Fotó:
A hengerfej komoly védelmet kapott
Fotó:
Elöl-hátul ABS
Fotó:
Jó, hogy nem dugták el a rádióantennát, így komolyabb a harcálláspont-jelleg
Fotó:
Fotó:
Kicsit szögletesebb a pajzs
Fotó:
A hifi kezelőfelületét érdemesebb álló helyben nyomkodni, de ez az elődmodellen is nagyjából ilyen volt
Fotó:
Ha nem akarjuk állandóra kötni, ide dughatjuk a navi aljzatát. Vagy a szivargyújtót
Fotó:
A gyűrűt oldalt billegtetve ugorhatunk a rádióállomások között
Fotó:
A gombok mennyisége kezd veszélyes lenni, bár az elődmodellen még több volt
Fotó:
A tempomat nagyon jól használható
Fotó:
Új dizájnnal a fék- és kuplungfolyadék tartálya
Fotó:
A jobb markolat kicsit egyszerűbb, főleg, hogy hagyományos indítógomb került rá
Fotó:
A szélvédő alatt további al-szélvédőcskék, de a turbulencia elöl-hátul brutális
Fotó:
A tükrök egyben tökéletes szélvédelmet is nyújtanak a kezeknek
Fotó:
A fényszóró magasságállítója az első mozdulatomra tönkrement
Fotó:
Fotó:
Gyári hely a gyári tanktáska rögzítésére - műanyagot amúgy se fogja a mágnes
Fotó:
A kijelzőre ráférne valami jobb árnyékoló, vagy kevésbé tükröződő üveg
Fotó:
Régen itt volt a CD játszó, most még a kesztyű is elférhet az USB és iPod dokkoló mellett
Fotó:
Fém fékcsövek alapban
Fotó:
USB és iPod dokkoló
Fotó:
A hengerenként négy szelep nem újdonság, a két vezérműtengely igen
Fotó:
A hátsó lábtartón nem sokat dizájnoltak
Fotó:
A központi tag fehér rugóval
Fotó:
Ha nincs fent a top case, kapaszkodni is lehet
Fotó:
A hátsó fékkar túl kicsi, de a fék is lehetne erősebb
Fotó:
A kipufogó valamiért nem szól olyan jól, mint az új GS-é
Fotó:
Elegáns megoldás a kívülre fűzött küllő
Fotó: