hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Indulás a Művészetek Palotája garázsából
Fotó:
Sorakozó Lacházán
Fotó:
Egy szép tiszta hát – nálam a piros nyert
Fotó:
A krómszegélyes ablak is szép, de a fekete nálam kevésbé jött be
Fotó:
Kivágták a rezet
Fotó:
Le ál-homokfújták az ablakokat
Fotó:
Turnézik a Watt-rudas hátsó futómű
Fotó:
Fotó:
Dános András perspektívába helyezi az új Astrát
Fotó:
Még hogy előfordulhat jég is?
Fotó:
Nem kell megijedni, a 10,9 a csapatásos átlagfogyasztás
Fotó:
Sorbaállás a csúszós havon egy kis szlalomért
Fotó:
Féktávon egy Insignia
Fotó:
Nem mérték a részidőket
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Nehéz megfejteni, mitől volt a dízel sokkal opelebb
Fotó:
A műszertakaró egyértelműen rosszabb műanyagból készült
Fotó:
Multifunkciós bőr kormány
Fotó:
Az ablakpárkány műanyagja se volt valami kellemes
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Traffipaxálló rendszám, a gyorshajtók kedvence
Fotó:
✖