Fotó:
Rengeteg a gomb, de a pályán igazából csak a stopper nullázójára van szükség
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Elöl 17 colos kerekek vannak. A gyári gumikkal szinte vétek kivinni a pályára: rá kell rakni a slicket
Fotó:
Büszkén hirdetik, pedig sok hard-core autósnak semmit nem mond, hogy KTM
Fotó:
A lámpák sokkal inkább egységet alkotnak a formatervvel, mint az Ariel Atom esetében.
Fotó:
White Power rugóstagok, versenytechnika
Fotó:
Hidraulikusan lehet állítani a rugóelőfeszítést. Ilyen rugóstagokat a KTM versenymotorjaiban lát gyakran az ember
Fotó:
Nem, nem egy Forma1-es autót fotóztunk le, pedig akár az is lehetne.
Fotó:
Fotó:
Bár az ott egy nagyon rövid bot, és gyorsan, pontosan lehet kapcsolni, úgy kéne a X-Bow-ba a szekvenciális váltó, mint egy falat kenyér
Fotó:
Fotó:
Hat sebességes. A kézifék ahhoz kellett, hogy forgalomba léphessen
Fotó:
A fejtámasz utólagos extra, az utas oldalra is kérni lehet.
Fotó:
Ha sikerül lemászni oda, a földre, lent már nem olyan vészes a helyhiány.
Fotó:
A Clubsport modell ára 62 ezer euró. Van ennél olcsóbb változat, ötven pár ezerért, de az sokkal kevesebbet tud. Van ennél drágább változat, ami nem tud sokkal többet, viszont 82 ezerbe kerül. A Clubsport jó kompromisszum.
Fotó:
A kulcsot csak be kell támasztani
Fotó:
Gombos vezérlés. Beindítani egyébként piszok nehéz, egyfajta beépített lopásgátló. Meghatározott sorrendben és ideig kell nyomva tartani először a stop, majd a start feliratot... vagy fordítva? Ha egyedül voltam, egy percen belül soha nem röffent be
Fotó:
Na, ezt sem a pályahasználat miatt rakták bele
Fotó:
Ha megnyomjuk az indexet, az pittyen hármat a megfelelő irányba, aztán leveszi magától. A mode gombbal a műszerfalon válogathatunk az infók közül
Fotó:
Áramtalanító gomb, mint a versenyautókban
Fotó:
Itt még csak 159-cel megyünk, a célegyenes végi hídnál nagyjából 210-zel. A motorokat nem verné meg, de megszorongatná
Fotó:
Fotó:
A KTM RC8 sportmotoron ugyanez a műszerfal van, csak a kijelzett információ van egy kicsit másképp rendszerezve
Fotó:
Fotó:
Fotó:
A gyilkolni vágyó hangya.
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Hatalmasra nőtt, 805 kilós versenygokart. A Budapesti utcaképben nem tudnám elképzelni, pedig oda is kimehet
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Vigyázni kell: avatatlan kezekben hamar túlkormányzottá válik az autó, és akkor pörgés van.
Fotó:
Fotó:
A Race Orange sorozatban akár versenyről-versenyre bérelhetünk X-Bowt. Az Elitance versenyműhely szervizeli ezeket, akiktől megkaptuk tesztre az autót
Fotó:
Hátul 18 colos kerekek vannak
Fotó:
Oda kell betölteni a benzint, amiből versenyhasználat mellett a katalógus szerint 35 litert fogyaszt
Fotó:
Fotó:
A Motordokink szerint egy tuning kipufogóval lehet a legkönnyebben rásegíteni egy kicsit a X-Bow erejére
Fotó:
Kétezer köbcentis, direktbefecskendezéses, turbófeltöltős Audi motor. Nem csak a 240 lóerő a lényeg, hanem a 310 newtonméter is legalább annyira. Illetve az, hogy utóbbi 2 000 forf./perctől 5 500 ford./percig rendelkezésre áll
Fotó:
Meglepően sokat lehet egyébként látni a visszapillantókban. Jó helyen vannak, és bár hosszú karokon ülnek, még sincs rezonancia
Fotó: