hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Ilyen se volt még: meghatározó látványelem a selyemfényű primer fedél
Fotó:
Sokkal rövidebb, keskeny kormány az új divat
Fotó:
A félmatt villaszárborítás csak elsőre furcsa
Fotó:
A tökéletes nézet: jobbról
Fotó:
Amikor egyszerre két shotgun kipufogó szegeződik ránk
Fotó:
A Fatboynak hagyományosan jól áll a két bőr nyeregtáska is
Fotó:
A bukócső kötelező tesztmotor-extra, nélküle sokkal szebbek az arányok
Fotó:
Talán ez a legszebb tankembléma
Fotó:
A légszűrőházon is egybeírják a Fatboyt
Fotó:
Hatfokozatú váltó, ferde fogazású 5-össel
Fotó:
Egyetlen mozdulattal ellenőrizhetjük az olajszintet
Fotó:
A szokásos Harley-index és a szokásos igénytelen markolat
Fotó:
A duda hangerejével nem spóroltak, de csak egyszólamú
Fotó:
Analóg benzinszint az ál-olajbetöltőben
Fotó:
A kvarcóra a benzinnel még megtehető kilométereket is mutatja
Fotó:
Sarokkal is válthatunk, ha el bírunk szakadni a félhold lábtartótól
Fotó:
Fényes tank, selyemfényű váz, szatén szelepfedél
Fotó:
Rondaság Dexion Salgó-stílusban: rendszámtartó
Fotó:
Valahogy így kell kinézni egy cruiser bal oldalának
Fotó:
Egyetlen féktárcsa, ráadásul a régebbi féknyereggel
Fotó:
A szokásos Softail-féle merev váz-imitáció
Fotó:
Az index visszajelzője nehezen látható, de a lámpaburán úgyis jól tükröződik
Fotó:
Erre jó az egytárcsás fék: szép tiszta lesz a túloldal
Fotó:
Kényelmesebb lenne kevésbé előredőlve
Fotó:
Rákívántam a Fatboy-ra, de inkább a nem-Lo kéne
Fotó:
✖