Városba kicsit széles ez a kormány, és nálunk a rövid rugóút+kemény rugó sem mindig egészséges kombó. Még az endurós szerkó sem segít
Fotó:
Hogy ülsz a VT-n? Mintha ülnél az ebédlőasztalnál, és negyven centis evőeszközökkel kellene borsószemeket feldöfködnöd a tányérodról. Csak ennek jobb a hangja. Sokkal
Fotó:
Bármilyen szín választható, ha az a szürke
Fotó:
Az egyik oldala krómosabb, mint a másik. Ez az egyik
Fotó:
Két rugózó elem, mint régen
Fotó:
Fotó:
Érdekes, hogy elhagyták a Shadow kardánját, talán ettől szedi élénkebben a lábát
Fotó:
Az ülésmagasság 75 centi, vagyis annyi, mint egy normál motoré. Illetve 10 centivel magasabb, mint egy Shadowé
Fotó:
Az ülőhelyzetben az a szokatlan, hogy a lábtartó azért előrébb van egy normál motoréhoz képest
Fotó:
Ó igen, a hatalmas dobfék!
Fotó:
150-es gumi hátul. Néha sikerült megdurrogtatni a kipufogót
Fotó:
Átkozottul jó a hangja, nem túl hangos, de egyáltalán nem halk. A két cső között felsejlik egy rezonátorcső
Fotó:
Bár van némi védelem, azért nem nehéz megégetni a lábat rövidnacóban
Fotó:
A műszerezettség. Fordulatszámmérő minek? Fordulatszám sincs
Fotó:
Jólmegcsináltság Honda-módra
Fotó:
Meghökkentő, de igaz: zömében fém felhasználásával is lehet motort építeni. Mondjuk, könnyű nem lesz
Fotó:
Alapjáraton úgy remeg, hogy csak na. De erre van méretezve, úgy is van rögzítve, tehát nem fog lepotyogni a lámpa vagy a rendszám
Fotó:
A tükör egészét számításba véve a tükörlap a legkisebb fényvisszaverő felület
Fotó:
Kivevős dugó, nem felnyílós fedél. A tank kicsi, 10,7 literes. 9 táján kezd el benzint követelni a lámpa felgyújtásával
Fotó:
Ha valaki megmondaná, hová lehet tenni a 18 kilónyi csomagot...
Fotó:
Már a 187 kilónyi embertömeg második részletének elhelyezése is felvet bizonyos aggályokat
Fotó:
Hű, de gyönyörű léghűtéses, mi? Átverés az egész
Fotó:
Tessék csak nézni, hol megy be a gyertya! Vajon mi lehet a hengerfej fölött (az egyetlen vezérműtengelyen kívül), hogy még egyszer akkora lesz a komplett henger?
Fotó:
Vízhűtő, diszkréten
Fotó:
Króm, króm, króm!
Fotó:
A Black Spiriten ez fekete, itt krómos. Nekem furcsa, hogy a jobb lábnál van egy tízcentis kitüremkedés, de gondolom, customéknál ez a normális
Fotó:
A félpedált jó mélyre kell nyomni, hogy aztán ne történjen szinte semmi
Fotó:
De rég láttam már dobféket
Fotó:
Az első tárcsafék viszont jól fog, és két ujjal lehet kezelni a fékkart. Két erős ujjal
Fotó:
5 lépésben állítható a rugóalap, és slussz
Fotó:
A küllős kereket is kell centrírozni ám!
Fotó:
Újabb fejezet a használati útmutatóból, ez épp a lengővillára nyomtatva
Fotó:
Vicces a Honda Jazz-jellegű kulcs ebben a környezetben
Fotó: