hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Jó kiállású, sokaknak tetszik
Fotó:
Fotó:
Az arc agresszív, de butácska
Fotó:
Dinamikus vonalak
Fotó:
Nagy neki a cipő, kicsit esetlen benne. Keskenyebb gumival stabilabb lenne egyenesben
Fotó:
Na még két közeli a végére: elölről
Fotó:
Kutyaszart keres? Meg akar ütni?
Fotó:
Békésen legelészik? Száguldani vágyik?
Fotó:
Fotó:
Menetjelző lámpa is került a fényszóró fölé
Fotó:
A spoiler csáprágói nagyon hatásosak
Fotó:
Piccolo Alfa Grande Punto alapokon
Fotó:
5x2 szép küllő
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Innen még nekem is bejön
Fotó:
Jobban nézne ki egy ötcentis ültetéssel
Fotó:
Ikerkipuff, mert erős, kicsik, mert a blokk is kicsi
Fotó:
Miláno-Torino
Fotó:
Hátulról. Viszlát!
Fotó:
A 156-os óta szeretjük az Alfa szép külső kilincseit
Fotó:
Nem elfelejtették, direkt külső bura nélküli a Mito hátsó lámpája
Fotó:
Fotó:
Keret nélkül, így vagányabb
Fotó:
Erős kis 1,4-es a Mito orrában. Jó neki
Fotó:
Piros fedéllel szebb a Fiat-motor
Fotó:
A turbót látni mindig öröm
Fotó:
Ugye?
Fotó:
Meglepően tágas, mert meglepően mély
Fotó:
Stílusos csomagtérajtó-behúzó
Fotó:
Páran kritizálták, szerintem semmi baj nincs a Mito műszerfalával
Fotó:
Lakkozott műanyag; inkább, mint valami műpléh
Fotó:
Gagyi
Fotó:
A klímakonzol már a Stilóban is ilyen volt
Fotó:
Bizalomgerjesztő fedél alatt az USB-stekker
Fotó:
A háromküllős kormány jó fogású, de túlszervózott
Fotó:
Figyelem, felszállás, öveket becsatolni!
Fotó:
Egyszerű, de hangos oldalkárpit hátul
Fotó:
Szűk, alacsony, de ha nagyon kell, befér három felnőtt
Fotó:
Átlátható, izgi
Fotó:
Hat órától indul
Fotó:
Szomjas, de megy is
Fotó:
Normál
Fotó:
Dinamikus
Fotó:
All weather
Fotó:
Szépek a légbeömlők
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Ez a fura funkció megkevergeti a rádiócsatornákat
Fotó:
Menüből kapcsolható a menetjelző fény és az utaslégzsák
Fotó:
Érdekes, de nem forog sokat a kicsi, agilis motor
Fotó:
Beszálláskor
Fotó:
Kiszálláskor
Fotó:
Ha sietünk
Fotó:
Ha félünk
Fotó:
Ettől sokkal jobb a fenéknek az ülésben
Fotó:
Akadt, aki gagyinak találta az alfásított Fiat-kulcsot - nekem tetszik
Fotó:
Winkler rosszul volt ettől a látványtól. Nekem kifejezetten szimpatikus, hogy nem kell rejtett műanyagkupakot feszegetni szereléskor
Fotó:
Régen volt Alfa-logo a pedálokon. Most nincs
Fotó:
Fiók telefonnak. Ha letépjük az egészet, megtaláljuk az OBD-csatlakozót
Fotó:
Titkos üzenet a tank alján
Fotó:
Egyszerű csatolt hosszlengőkarok hátul
Fotó:
Rémülten küldözgeti a hibaüzeneteket
Fotó:
Rémülten küldözgeti a hibaüzeneteket
Fotó:
A teljesítményméréshez le kellett szedni az ABS-jeladót, hogy átverjük a menetstabilizálót
Fotó:
Nem tudta olvasni a pad az ECU-t
Fotó:
Készül a grafikon
Fotó:
Adja le a teljesítményt
Fotó:
✖