hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Ez a négyajtós. Utólag visszanézve megkövetem magam, egész nyúlánk-elegáns ez is
Fotó:
Száz százalék Nippon
Fotó:
Finom csillámos, fehér gyöngyház. Szép
Fotó:
Még ennyi év után is a formaterv neuralgikus pontjai a hátsó lámpák
Fotó:
Ez a motor sem marad szégyenben, alig érezni, hogy gyengébb
Fotó:
Látja? Nem látja? Na látja!
Fotó:
Végre tisztességes abroncs akad tesztautón is
Fotó:
Végre-valahára leszoktak a japánok arról, hogy európai autót akarjanak gyártani és visszatértek a japán autóhoz. Remek
Fotó:
Bevilágít a kanyarba
Fotó:
Stresszmentes, áttekinthető, sokat bimmbammol és picit olcsó csak
Fotó:
Nehéz, de pontos
Fotó:
Mind a négy ablak automata, naná. Azonban megvilágítani meg lehetne éjszaka mind a négyet
Fotó:
Jó fogású a kormány, meglepően precízen dirigálható vele az 1510 kilós limuzin
Fotó:
USB-t mindenkinek!
Fotó:
Varia
Fotó:
Jaj, de jó, hogy nem rondít bele a nagy navi
Fotó:
Bose hifi, persze nem egy high-end, de azért egész jól szól
Fotó:
GTA felszereltséghez alupedálok járnak
Fotó:
Nem döng annyira, mint a CX7-ben. Finoman szabályozható egész élénk hangképpel
Fotó:
Ezen lehetne még reszelni egy picit. Nagyobb ajtózseb kéne
Fotó:
Nem biztos, hogy mindenkinek bejön a piros-fehér csehszlovák lobogóra emlékeztető színkombináció, szerencsére teljesen el lehet halványítani
Fotó:
A holttérfigyelő rendszer akkorát csippant, hogy a gyerek ráébred hátul
Fotó:
519 liter. Nagyjából elég
Fotó:
Nehéz elképzelni azt az embert, akinek ennyi tér nem elég
Fotó:
Karakuri hopp!
Fotó:
És már zuhan is a támla előre
Fotó:
Hozzá sem kell nyúlni, lapogatni-piszkálni. Fekszik, nyugszik
Fotó:
Szép a félbőr-szett, a varrás ellen sincs kifogás, ráadásul jó vastag is
Fotó:
Lenullázás után ennyire ugrik. Szerencsére hamar beáll a fix 6,5
Fotó:
Kicsit lassú a hatlemezes tár mechanikája
Fotó:
Szerettem a klímát, huzatmentesen, finoman lehelni is tud, ami nem mindig egyértelmű sok más modellnél sem
Fotó:
Figyelő elektronikus szemek garmadája
Fotó:
✖