Az első fotók Sárgáról, Csikós kolléga részére. Kicsit csálén áll a lökhárító
Fotó:
Itt is látszik, hogy hiányzik az ajtó mögötti díszléc
Fotó:
Itt nagyon látszik, hogy hiányzik az ajtó mögötti díszléc
Fotó:
Dupla kipufogóvég teszi szexibbé a farát
Fotó:
De hová tűntek a patentek?
Fotó:
Pörsenés az A-oszlopon. Szépen kijavítottuk, de később lehet még vele gond
Fotó:
Sérülés az első lökhárító gumicsíkján. Harmincöt év alatt szinte elkerülhetetlen. Ugyanitt látszik, hogy dolgozik a rozsda a festék alatt az oldallemezen
Fotó:
Sérülés a sarkon is
Fotó:
A motortér. OT-vizsga előtt kozmetikai festékjavítást és egy alapos tisztítást kapott
Fotó:
Új elosztófedél, régi kábelek. A gyújtással nincs gond
Fotó:
Jobboldal: hiányzó díszléc, és kopás a dísztárcsán
Fotó:
Rozsafolt a csomagtartóban. Természetesen ezt is orvosoltuk
Fotó:
OT-vizsga után, rendbe téve, kiglancolva
Fotó:
Inkább elegánsan sportos, mint sportosan elegáns
Fotó:
A műszerfal. Mai szemmel nézve nagyon puritán, már-már kopár a középkonzol
Fotó:
A szövetkárpit még az eredeti
Fotó:
Szemernyit sem fakultak a színes búrák
Fotó:
Hosszú, lapos, széles
Fotó:
Foszladozik a jobboldali díszrács bevonata. Ebay lesz a barátunk