hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Jé, ezt már négy éve nem gyártják?
Fotó:
Fotó:
Átlagos volt, és az is maradt. Mind a mai napig
Fotó:
Fotó:
Az egyetlen jellegzetesség: a hátsó lámpák a tetőoszlopon
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Kissé pókhálós...
Fotó:
Ezen mennyit gondolkodhattak?
Fotó:
Váltókar bokánál
Fotó:
Sokkal jobban egyben van, mint az aktuális Corsa
Fotó:
Az ülés nem rossz, ha nem túl kövér vagy magas valaki
Fotó:
Szinte függőlegesek a hátsó támlák, de lehet még meredekebbre állítani őket, ahogy a túlsón látszik
Fotó:
A váltó kijelzője. Ilyenkor van üresben
Fotó:
Hiperluxus: hőfokkijelző
Fotó:
Nem klíma, a váltó téli programja. Még kevesebb vonóerő?
Fotó:
Klíma nincs, de százig simán lehet leeresztett első ablakkal menni, nem csap be a szél
Fotó:
Lefelé automatikusan megy az ablak
Fotó:
Ez az ülésmagasság-állító
Fotó:
Hátrahúzva rüki, balra tolva automata. Amúgy fokozatban hagyva is le lehet parkolni
Fotó:
Eccerű
Fotó:
Ez meg a kormányállító
Fotó:
Egy nőies autó kulcsa bírhatná a körmöket
Fotó:
75 ló, jelképes gyorsítóképesség
Fotó:
Van ABS, tökéletesen működik
Fotó:
A váltót működtető elektrohidraulika nem olcsó játék
Fotó:
Fotó:
Az Ezeröcsi-matrica nem túl tartós
Fotó:
Ez a kisautók sorsa
Fotó:
Viszont így nem karmoljálk össze a kilincset a műkörmök, hogy nem fényezett körülötte
Fotó:
Sokat látott
Fotó:
Újabb harci sebek
Fotó:
Fotó:
Két reflektoros. Néha a magasságállítás megzakkan
Fotó:
Kissé túloz, de azért nem kényelmetlen
Fotó:
Negyed köbméter
Fotó:
A támla osztott...
Fotó:
..a pad egyben van
Fotó:
Lelet az ülés alól
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
✖