Kicsit morcosabban néz
Fotó:
Fotó:
Na ez nem kéne
Fotó:
Újratervezve
Fotó:
Fotó:
Szigorúbb lett
Fotó:
Már nem dudorodik
Fotó:
Fotó:
Itt is befér egy raklap
Fotó:
Egy kis burkolat jó lett volna
Fotó:
Bár nem egy erőgép,de halk
Fotó:
Majdnem háromszemélyes
Fotó:
Jó hátralátást biztosít
Fotó:
Sok-sok tárolóhely
Fotó:
Ilyet is már rég láttam
Fotó:
Formaterv jó, a hangról inkább ne beszéljünk
Fotó:
Nekem pont könyökre jött
Fotó:
Éppen egy mobiltelefonnyi hely
Fotó:
Újratervezve
Fotó:
Személyautós látvány
Fotó:
Egy vízhőfokmérő kéne csak
Fotó:
Itt egy kicsit labilis a félliteres palack
Fotó:
Rekeszek mindenhol
Fotó:
Mondom, full fapad
Fotó:
Ide jöhetne egy CB
Fotó:
Extrás fotel
Fotó:
Inkább másfél személyes
Fotó:
Könnyedén nyitható
Fotó:
És feltárul
Fotó:
A hátizsák is simán belefért
Fotó:
Apróságoknak
Fotó:
Nem csak ki, sajnos be is jól látni
Fotó:
A stabil rögzítésért
Fotó:
Csak oldalra jutott némi burkolat
Fotó:
Az 5,8 m3 helye
Fotó:
Már-már személyautós
Fotó: