Halotti lepel vagy egy újszülött csipkés takarója?
Fotó:
A hosszú combhoz egy chopper is passzolt volna
Fotó:
Mázló Imre leleplezni készül az új Pannoniát
Fotó:
Őőő, izé, szóval ez a mi motorunk...
Fotó:
Nem mind arany ami fénylik - hol a láncvédő?
Fotó:
Hol a fedél a lánckeréktől és mi az a kuszaság?
Fotó:
A tank formája semmihez sem fogható
Fotó:
Kurucz és Reisz együtt emlékeztek az egykori csodálatos győzelmükre
Fotó:
A karcsú fenék alá húzták a sportdobot
Fotó:
Kicsiszolták a Brembo feliratot?
Fotó:
Erős szél próbálta elfújni a magyar motorgyártást
Fotó:
Csirkerács a vízhűtőn. Bocs, ez gagyi
Fotó:
Kicsit café racer, kicsit street tracker
Fotó:
A lámpamaszk kialakítása szokatlan
Fotó:
Kurucz György a Pannonia mellett
Fotó:
Reisz, Kurucz és a háttérben a Szabó ll.
Fotó:
Talmácsit is meghívták a megyébe, de nem mondta meg, hogy melyikbe érkezett
Fotó:
Ma jó fenekeket láthattunk
Fotó:
Szebb részletekkel, komoly háttérrel akár még eladható is lenne
Fotó:
Ugyanezeket a lányokat és a nadrágot már a motorkiállításon is megfigyeltük Talmácsiék standján
Fotó:
Ezekkel a részletekkel semmi baj sincs
Fotó:
Biztosan a magyar kisiparból származik a logó
Fotó:
Jól bevált enduró-származék
Fotó:
A hátsó fék is Brembo
Fotó:
Egyedileg marták a deklibe a régi-új márkajelet
Fotó:
Olaszos íveket kapott a tartály. Oldalról nem ilyen formás
Fotó:
Másfél személyes nyereg
Fotó:
Nem lett volna sok munka eltüntetni a sok potya vezetéket
Fotó:
A formatervezés magyar, Siklósi Tamás munkája
Fotó:
Minőségi fékkarok, a megállással nem lesz gond
Fotó:
Az olajtartály is arany színt kapott
Fotó:
Dübörgése visszhangzott a várpalotai Thury-vár udvarán
Fotó:
Nem lehetett volna a tyúkbelet elrejteni?
Fotó:
Sajnos a villa és a rugóstag sem bizalomgerjesztő
Fotó:
Kurucz és Reisz is aláírta a tankot
Fotó:
Zömmel olasz beszállítók termékeit láthatjuk
Fotó:
Archaizáló műszerek, minden analóg
Fotó: