Ez a csodaszép kupé, de a négyajtós elejével még jobban nézne ki
Fotó:
Nincs jobb oldali tükör, sárga a lámpa, tehát hetvenes évek
Fotó:
Erős benzinszagot árasztott, hiába, harminc év állás bármilyen gumi alkatrészt kikészít, ez nem az autó hibája
Fotó:
Kicsit több, mint négy méter harminc centi, de a hátsó ülések hosszú távon kényelmetlenek
Fotó:
Minél szebb a kupéforma, annál kisebb hátul a fejtér
Fotó:
Ugye, hogy króm lökhárítóval jobban nézne ki?
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Az egyik legrosszabb törésteszttel rendelkező autó szerepel a képen
Fotó:
Pininfarina-kasztni, jól sikerült
Fotó:
Az a két kipufogó kellemes hangot ad, nem hangos, de hallani: vigyázz!
Fotó:
A csomagtartó sajnos nem nyílt, ami nem csoda, hiszen sose nyitogatták
Fotó:
Alig vártuk, hogy vezethessük
Fotó:
Ezt a típusú műszerfalat még nem láttam 504-ben, de mindenképpen jól műszerezettnek mondható és a fa is szép
Fotó:
Furcsa a százas osztású fordulatszámmérő, látszik az indexkar
Fotó:
Ötfokozatú manuális váltó, Pininfarin- logó, ha az oroszlán nem volna ott, Maserati is lehetne
Fotó:
Hetvenes évekből érkezett kezelőszervek, a levegőt inkább sehogy sem oszlatja, mint valahogy. Végig lehúzott ablakkal mentünk
Fotó:
Volt tartalékban egy másik is
Fotó: