hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Igen kérem, ez egy létező autó, nem holmi kiállított tanulmányautó
Fotó:
Finoman gyorsít, főleg a 300 lovas V6-ossal
Fotó:
A 19-es kerék a svéd utakon nem komfortromboló tényező. Hogy itthon milyen? Passz, majd kiderül
Fotó:
Több, mint egy Insignia: nagyobb, luxusabb
Fotó:
Nagyon szép a hátsó helyzetjelző fénysor
Fotó:
Az Aero futóműve alacsonyabb
Fotó:
Persze a tesztút véletlenül pont elhaladt egy útszéli Saab vadászgép mellett. Spontán fotó
Fotó:
Több, mint öt méter. A hátsó tetőoszlop zseniálisan leplezi a nyúlánkságát
Fotó:
6,9 alatt van százon
Fotó:
Tengelyirányban állítható kormány, és hasonló modern dolgok
Fotó:
Szép műszerek, jó dizájnnal
Fotó:
A kéttónusú kivitel barátságosabb a feketénél. Sokkal.
Fotó:
A minőséggel nincs gond, de itt talán látszik a rangon aluli középkonzol-borítás
Fotó:
Még a turbódízelben is van turbónyomásmérő, persze teljesen feleslegesen, az elektronika úgy sem hagyja a pirosba menni
Fotó:
Így vetít a head-up-display
Fotó:
Ez pedig itt a mozigépezet a kivetítéshez
Fotó:
A HUD fényereje és magassága itt állítható. Utóbbira azért van szükség, hogy testmagasságtól függetlenül mindenki lássa a kijelzést
Fotó:
Ide kell tenni a jeladót
Fotó:
Zseniális ülések
Fotó:
És remekül állíthatók
Fotó:
Ennyit a lábtérről. Szuper(b)
Fotó:
Ember nélkül még nagyobbnak tűnik
Fotó:
A középső fejtámla itthon alapfelszereltség lesz
Fotó:
Ez maradt a bugylikulcsból
Fotó:
Elektromos rögzítőfék, sávelhagyásfigyelő, táblafelismerő rendszer, satöbbi
Fotó:
Itt állítódik a sportosság
Fotó:
A Night Panel gomb, nagy magányában, egy ujjlenyomatosodó panel közepén
Fotó:
Egy Saab rostélya, az más!
Fotó:
A fél köbméter tagolható
Fotó:
Startgombos lett ő is
Fotó:
300 ló, 400 Nm. Kérdés?
Fotó:
A dízel nem tűnt hangosnak, de sajtóbemutató alapján ilyet nem vésünk kőbe. Majd ha a szériakivitel megjön, újra kihallgatjuk
Fotó:
Svéd tájban
Fotó:
Kellett jávorszarvast kerülni
Fotó:
A dízel is szép egyenletesen húz
Fotó:
Az extra Brembo fék
Fotó:
Ő maga a Saab elnöke. A beszéd alapján akár a befektetőket is meg tudná győzni
Fotó:
85 ezer darabtól már nincs bukta, a márkának nincs adóssága, szóval nem rossz a helyzet - mondta
Fotó:
A sor. Egyelőre egy műszakban termelnek, és nem kapkodnak. Napi 300 lesz nyártól a termelés
Fotó:
Ő volt az idegenvezető a gyárlátogatáson
Fotó:
Ergonómia: így könnyebb előszerelni a karosszériát
Fotó:
A kocsi úgy fordul, ahogy épp kell
Fotó:
Lehajolni sem kell, megemelik az autót. Nem rossz a svéd melósnak
Fotó:
Ja, és a 9-3 kabriót is itt gyártják, elhozták a Magnától, tök új karosszériagyártó sort kapott
Fotó:
A kis targonca húzza le az autót a gyártósorról, beindítani sem kell
Fotó:
Fotó:
Fotó:
✖