Ennél szebb cruiser most nem nagyon van
Fotó:
Hámló légszűrőfedél, tejfölöspohárból
Fotó:
Ötfokozatú váltó, a szokott jó Shadow-minőségben
Fotó:
Ezt az indexet valahogy átcsinálnám, főleg a fekete rúd miatt
Fotó:
A hátsó fék ABS-szel lenne az igazi
Fotó:
Nem hangsúlyozzák a hondaságot
Fotó:
Könnyű előpattintani a letámasztót
Fotó:
Fotó:
A kormánykiemelő kicsit egyszerű, de épp ez benne a jó
Fotó:
Isten a matt fekete lámpa
Fotó:
A kipufogó már gyárilag is szépen szól
Fotó:
A faridomon lehetne vágni egy kicsit
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Felpattintjuk a gyári oldaltáskákat, és tökéletes napi motor
Fotó:
A légszűrőfedél közelről már tényleg elég szomorú
Fotó:
Na, miből van a váltófedél? Igen, műanyag!
Fotó:
És a kamu szelepfedél vajon miért gyurmázható ilyen könnyen?
Fotó:
Ez a dekli is műanyag
Fotó:
Nem hangsúlyozzák a hondaságot
Fotó:
A fék még így egy tárcsával is egész jó
Fotó:
Vízhűtőt ennél jobban nehéz eldugni
Fotó:
Titokzatos, ősi eredetű visszajelzők
Fotó:
Az üres visszajelzőjét inkább a kormánykiflire tenném
Fotó:
Ehelyett terveztetnék egy új Hunda logót a cruiser-vonalnak
Fotó: