A 28-as rajtszámhoz ragaszkodtunk. Még akkor is, ha csak 27-en indultunk
Fotó:
Tán hat óra lehetett, mikor az utolsó etapnak nekivágott a mezőny
Fotó:
Kemence. Várakozás az 1/100-as előtt
Fotó:
Néha bizony előfordult, hogy nem fért el a két autó egymás mellett, ilyenkor sokba kerültek a másodpercek
Fotó:
Bárhol megálltunk...
Fotó:
...azonnal összeverődött a helyi lakosság...
Fotó:
...és kezdődött a fotózás.
Fotó:
Íme, a végeredmény. Feszítettünk rendesen, minden célunkat elértük
Fotó:
Valahol ezen a ponton ugrott be, mit is kéne számolni és hogyan
Fotó:
A Főnök. Aki mindent tudott. De nem mondta el
Fotó:
Egy rendkívüli szar felvétel a kacsaszalagos stopperről
Fotó:
P1800, Pagoda és a csoda Giulia 1750
Fotó:
Marques és Milán cimborák az élményre utaztak
Fotó:
Szépen szól, jól megy, kicsi, könnyű és erős. Abarth
Fotó:
Szinte minden pontnál összeverődött a mezőny vége
Fotó:
Fotó:
Nincs környezet, ahonnan ne tűnne ki
Fotó:
Talán - hosszú idő után - végre visszatér a franciákba az élet. Bővebben szerdán
Fotó:
A legtrükkösebb 1/100-as. Kétszer kellett egymás után megtenni a távot, majd be Dobogókőre, ott pecsételni és visszajönni, átmenni harmadszor. Utóbbi manőverre 7:12 percünk volt
Fotó:
Szintén egy trükkös, sunyi mért szakasz. Szép átlagtempóval nem mentünk semmire
Fotó:
Két Amazon is indult
Fotó:
Két 123-as kupé szintén ott volt
Fotó:
A mezőny fele, itt még küzdtünk a szemleragadással
Fotó:
El sem hiszik, mennyire érdekes technika lapul az unalmas lemez alatt. Kétliteres benzinmotor, transaxle hajtáslánc és persze hátsókerékhajtás
Fotó:
Na most képzeljék el ezt az olasz V8-at fordulaton húzni a hegyen
Fotó:
Nem vallottunk szégyent, zseniális egy megkímélt E28, még ma is. De kié is az autó?
Fotó:
P1800
Fotó:
Fotó:
Ez ment, folyamatosan
Fotó:
Józsival és Sanyival fő az agyunk, csak nem látszik
Fotó:
Amazon 2.
Fotó:
A gülüszemű Istennő
Fotó:
Szeretjük
Fotó:
Ez a Mercedes valójába semmit nem mozdít meg bennem, de kell az ilyen is
Fotó:
A későbbi nyertesek Golf kabriója
Fotó:
Az E12 alatt a kelleténél kisebb volt a kerék, csalt is az óra rendesen
Fotó:
Kábé 5 perc múlva rajtolnak majd
Fotó:
Őt is szeretjük, a kis ezerkecske
Fotó:
És nyomás!
Fotó:
Fotó:
Józsi és Sanyi, a két mesterlövész, csak behozták a csodaszép Volvót
Fotó:
Tán feladták?
Fotó:
A Tramp sajna nem ment végig, elfogyott a hármas és még haza is kellett menni. Bölcs döntés volt
Fotó:
Bele az éjszakába
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
A nyertesek
Fotó: