hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Ez még visszafogott dizájn, később sokkal cicásabb lett a Gixxer
Fotó:
Arányai mai szemmel is gyönyörűek
Fotó:
A két körlámpa - mi nézhetne ki ennél jobban?
Fotó:
Kopoltyú a lámpák tövében
Fotó:
Nagyon szexi, ahogy kikandikál a váz
Fotó:
A kifigyelő fejreállított villáról könnyű beazonosítani
Fotó:
Nem csak a dob Yoshimura, hanem az egész rendszer is
Fotó:
Túrázni sem kényelmetlen - a korabeli FZR például gyilkosabb
Fotó:
Nem a legszebb kiegészítő, de kétségkívül praktikus
Fotó:
Harmonizál a két körlámpával a páros műszer
Fotó:
A gázreakció döbbenetesen pontos
Fotó:
A kuplung könnyen jár
Fotó:
Piros-feketében is szívdöglesztő
Fotó:
A klasszikus púpocska a tankon
Fotó:
Sokan a vázat is felpolírozták
Fotó:
Ebben a modellben már szélesebb hátsó felnit találunk
Fotó:
A féktárcsák természetesen nem gyáriak
Fotó:
A nagyméretű indexet nappal is jól látni
Fotó:
Jól adagolható, aránylag erős fék
Fotó:
Nem kell minden sportkipufogónak hangosnak lenni - ez sem az
Fotó:
És egyszer csak ott teremtek a lovak, nem tudjuk honnan szabadultak el
Fotó:
Lóerő a lóerő ellen?
Fotó:
A kerek idomokhoz még szögletes kapcsolók járnak
Fotó:
A fogyasztás meglepően jó, ha nem gyilkoljuk, 5 literrel lehet vele túrázni. Ha toljuk neki, lesz az tíz is
Fotó:
Két személynek is kényelmes - sok mai túramotoron nincs ilyen ülés
Fotó:
A váltó ötfokozatú, könnyen kapcsolható
Fotó:
A hátsó fék is jól adagolható
Fotó:
A hangja hibátlan. Higgyék el, nem hangos
Fotó:
A gázreakcióra nem lehet panasz
Fotó:
Foltos csikó is akadt
Fotó:
A lovaknak is tetszett a motor
Fotó:
Gyári prospektus
Fotó:
A két lefele mutató festéscsík két pengét szimbolizál
Fotó:
Öreg, de lehet érte rajongani
Fotó:
✖