Kint a Bajcsyn az egész MŰ-Hely Rt.
Fotó:
Ezzel jöttél?
Fotó:
Ez megy is annyit, ami bele van írva?
Fotó:
Előkerültek a gépek is
Fotó:
Tényleg női motor, férfiaknak láthatóan kicsi. Ekkora férfiaknak
Fotó:
Egy pillanatig igezi motoros csaj lehettem. Arra az egy napra
Fotó:
Majdnem mindenki vett ülőpróbát
Fotó:
Nekem fent kellett ülnöm a gép mellett, miközben sütött kint a nap, és várt lenn a Yamaha
Fotó:
Zsolt is elvitte Bálintot motorozni egy körre. Akkor még bent állt a 190-esem a garázsban
Fotó:
Hogy mit lát vajon Bálint az útból?
Fotó:
Ufó és gépe
Fotó:
Ufó utas nélkül
Fotó:
Négy cső, négy henger
Fotó:
Jól fogtak, nem mondom
Fotó:
Pirosban még el is fogadnám. Igazából sárgában is, meg kékben is. Milyen színekben van még?
Fotó:
Az ott a kipufogó? Ennyi?
Fotó:
Jó, hogy volt rajta kis plexi
Fotó:
Én mondjuk jobban szeretem, ha sok fém látszik egy motoron
Fotó:
Ha sokat nézem, látom, hogy szép
Fotó:
Nagyon kényelmes
Fotó:
Nem mentem többet százharmincnál, az is épp elég soknak tűnt
Fotó:
Biztosan jól világít, ezt sajnos nem tudom, mert este nem vezettem
Fotó:
Kicsit morcosnak érzem magamhoz, de meg tudnám szokni
Fotó:
Ez az M0, itt csak 80-nal mentünk
Fotó:
Visegrád alatt a kútnál
Fotó:
Zsolt XJ-je
Fotó:
Ketten, két motorral. Ritka alkalom
Fotó:
Igazából túl hamar véget ért a motorozás, de vártak a gyerekek
Fotó: