hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
A jobb oldali tetőoszlop szögét figyeljék!
Fotó:
A kerek kapcsoló nekem kicsit zavaros, de ilyen ülésnek bármit megbocsátok
Fotó:
Nem minden részlet bombasztikus
Fotó:
Csillapított napszemüveg
Fotó:
Tempomat
Fotó:
Ahoj, poplacek
Fotó:
Különösen nagy terek
Fotó:
Idei kedvenc üléseim
Fotó:
Haszonjárművé alakított csomagtartó
Fotó:
Teljes értékű pótkerék
Fotó:
Hátul bunyós Derrick
Fotó:
A híres DSG jobbra húzva tologatható
Fotó:
Ausztrál fafúvós
Fotó:
Elöl normál Derrick
Fotó:
Szép, szép,
Fotó:
De erre se gerjedek be gyorsabban,
Fotó:
Mint a Mondeóra
Fotó:
Pedig részleteiben is rendben van
Fotó:
Egy ekkora kombi így
Fotó:
Már komoly haszonjármű
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Magam mögött mint Superbben
Fotó:
Fél Komárnót legyorsultam
Fotó:
Aztán inkább mégis a Tehén kellett
Fotó:
Fotó:
Az ablakok távirányítóval is felhúzhatók
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
✖