Nem mondom, hogy csúnya, de nem könnyű észrevenni
Fotó:
Laza talajon tologatni elég nagy szopás tud lenni
Fotó:
A telefonomra jegyzeteltem a benyomásokat, persze a szoftverfrissítésnél minden elszállt
Fotó:
A villanyos szélvédő minden leállításnál a helyére kúszik
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Dobozokkal városba már kicsit széles, de nélkülük hülyén fest
Fotó:
A felső doboz tökéletes háttámla az utasnak
Fotó:
Az XJR-rel ellentétben az FJR-nél két kipufogó jár az 1,3-as blokkhoz
Fotó:
A kézi váltó visszakapcsoló gombja
Fotó:
A Yamaha lényege: minőségi részletek, drágán
Fotó:
A kesztyűtartó mellett az igényesebb, süllyesztett markolatfűtés gomb
Fotó:
Utas függvényében akár menet közben is állítható a fényszóró
Fotó:
A váltós markolat eleje
Fotó:
A kézi váltóval a bal markolatról kapcsolgathatunk
Fotó:
Szépnek ezt a műszerfalat az utolsók között nevezném, de minden rajta van
Fotó:
A bukógomba csak tesztmotorokra kötelező
Fotó:
Érdemes külön zacskó nélkül pakolni, mert könnyen levehetők a dobozok
Fotó:
Külső hőmérséklet, váltófokozat, pontos benzinszint – minden, amit szeretek
Fotó:
Az 5,5 millióban még nincs benne az ABS
Fotó:
Az ember csak rácuppan, és estig maradhat
Fotó: