hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Az első fagyás képe, még telefonnal készült, csak azért csíkos
Fotó:
A maradék szappanhab a nem támogatott...
Fotó:
Üzenet a vízből. Oké, de ki kérdezte?
Fotó:
Vagy a kék lavórom?
Fotó:
Milyen USB kábel? És mi ezen a vízálló?
Fotó:
Fotó:
Az alsó védőlemezt felpattintva aggasztóan nem cseppmentes
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Ezen a ponton szerinte a Pólus Center a legközelebbi bevásárlóközpont
Fotó:
A Garmin szerint eddig a semmin jöttem
Fotó:
Parasztvakyítás motorosok részére: motorgumi-betét a tokon
Fotó:
Az állítólagos imbuszcsavar
Fotó:
A hátulja
Fotó:
Fotó:
Hangerő és funkciógombok balról
Fotó:
Egy gyufához képest marha nagy
Fotó:
Fotó:
Téli kesztyűhöz képest iciri-piciri
Fotó:
A kesztyű a menü egyes részeihez képest valóságos disznóláb
Fotó:
Automatikus billentyűkiosztás, autóban, szabad kézzel ez a jobb
Fotó:
Kesztyűvel ez a mód a kezelhetőbb
Fotó:
Motoros tartó csatlakozókupakkal
Fotó:
Mindenféle kiegészítő
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Ez a csattintó az autóban kissé szeszélyes
Fotó:
Fotó:
Fotó:
✖