hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Fotó:
Jakusovszky Kristóf / Totalcar
Nem lazázták el a vonószemet
Cuccoláshoz a csomagtartóból mélyre engedhető a hátulja
Ezek rendes, igazi terepszögek
A differenciálzárak manuálisan is kapcsolhatók
Az 1,7 milliós védőfólia miatt matt a színe
A futómű alaktrészei vaskosak, tartósságot ígérnek
Légrugóval 90 centis a gázlómélysége
Távolról is praktikusnak látszik, ami azért van, mert tényleg az
A csupaszon hagyott fém nagyon adja
Masszív lemezek védik az alját
Maximálisan hű a nevéhez
Nem létezik ennél menőbb külsejű új terepjáró
Szigorú arcú darab
Ez a neve
A háromliteres, sorhatos Ingenium dízel 350 lóerőt és 700 Nm-t tud
Az önhordó felépítés egyik előnye, hogy hátul is tágas
Minden részlete pompás minőségű
Kedvelem a ritkán látható részekre rejtett finomságokat
4,76 méter hosszú pótkerék nélkül, 5,02 méteres pótkerékkel
Alattam 12 litert evett, ami a méretéhez és az erejéhez képest abszolút korrekt
A fényszórója az egyik kedvenc részletem
Ötletesek a hátsó lámpák
Ilyen az utcai magassága
Visszafogott hirdetés
A kormány kezelőszervei megszokást igényelnek
Gombok és tekerők. Ugye, hogy nem olyan nehéz?
Kemény céleszköznek látszik, de valójában egy kifinomult luxusautó
A csomagtérajtó méltósággal viseli a tisztességes méretű pótkerék tömegét
A csomagtartó mérete brutális: 972 literes
Egy alacsonyabb arc simán átrohan alatta, és még a fejét se kell lehúznia
Ha azon agyaltál, hogy miként lehet feljutni a tetejére. Nyilván létrával
Van olyan pontja, ahol közel 30 centis a hasmagassága
Kemény terepen is jól boldogul, de rutin nélkül én inkább nem forszíroztam
Terepmagasságba emelve tetőcsomi nélkül is 2,04 méter magas
Megszórták Trophy feliratokkal
Ritka pillanat: egy vad Defender épp megtekinti a királyságát
Kiválóan tudta viselni a mezőt
Megálltunk egy kávészünetre
Fun fact: a Mini GT gyárt 1:64-es méretarányú, Camal Trophy-ra felkészített Defendert. Instant get, nem is kérdés
Széknek is kiváló, bár kissé magas
Nyugi, igazából nem ástuk el egyiket se
Túráztunk egy kellemeset
Hiba lenne lebecsülni a Defendert, élesben is nagyon tudja
A hátsó doboz praktikus extra
A 20 colos alufelniknek jól állt a sár
Nem kérdés, hogy melyiket választanám (pedig imádom az FJ-t is)
✖