hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
A Debreceni Egyetemmel való együttműködés keretében 2025 októberében átadták a Járműipari Kutatóközpontot
Fotó:
BMW
Zöld párosítás: napelemek és bárányok
Fotó:
BMW
3000 főt foglalkoztat a gyár, folyamatosan toborozzák az új munkatársakat
Fotó:
BMW
A gyár teljes egészében megújuló energiaforrásokból származó villamos energiát használ
Fotó:
BMW
Fotó:
BMW
Fotó:
BMW
71 focipályányi területet foglal el a napelempark
Fotó:
BMW
Még a felfuttatási fázisban van a gyártás mennyisége, teljes kapacitáson évi 150 ezer autót tud majd gyártani a debreceni üzem
Fotó:
BMW
A megmunkálás során keletkezett elemeket is újrahasznosítják
Fotó:
BMW
Beázási próba: 15 percen keresztül nagynyomású vízsugarakkal tesztelik a tömítéseket
Fotó:
BMW
Egyelőre csak az iX3 készül Debrecenben. A kész autókat vasúton és közúton szállítják el
Fotó:
BMW
Komoly képzési programokban vesz részt a debreceni gyár
Fotó:
BMW
Még a madarakra is gondolnak...
Fotó:
BMW
✖