Autók » Volvo » S40, V40 (1995-2004)

S40, V40 T4

Szürke villám!

Összességében egy nagyon jó autónak tartom.Kényelmes,megbízható és nagyon megy.A fogysztása néha sok tud lenni, dehát valamit valamiért! Különösebb probléma nem volt vele.Egyetlen baj vele, ami a gyár hibája, hogy a motort kivéve, kis túlzással, minden a kisebb teljesítmény? típusokhoz van hangolva.Egy ilyen motorhoz, ami hibátlan, sokkal jobb váltó, futóm? és motortartó bakok kellettek volna.
110 ezres szervíz 190 ezer Ft-ba került Ivanicséknál!!!
Azért ez mégis csak egy Volvo, nem BMW!

- A normális dolgokon kívül (úgy mint lengéscsillapító,fék) a termosztát romlott el és motortartó bakokat kellett cserélni.A bakok nem bírták a motor teljesítményét és olyan hangot adott az autó minden egyes kisebb rántásnál, mintha egy 20 éves ladában ültem volna.De csere után minden a régi.Alkatrészköltség 50 ezer.

Volvo Ivanics

Humanauto Kft.
Budaörs,Verseny u. 1

Fenntartási költség (10) Évjárat 2000
Előző autója? S40 1.6 Következő autója? Volvo S40 vagy BMW
Verdikt (8.1/10)

Volvo S40, V40 1995 (2000 - 2004)