Autók » Toyota » Starlet (1989-1996)

Starlet 1,3 automata

Most már nagyon lecserélném

9 évesen vettem. Automata váltós, Svájcból behozott darab. Azt persze elfelejtették közölni, hogy elöl-hátul meg volt törve, csak kés?bb derült ki, amikor én is megtörtem elöl-hátul.
Eleinte bazira szerettem, nekem kényelembe elegend? volt, a szervót hiányoltam és a légkondit. Akkora, mint egy Swift, de jobban bízom benne. Az automata váltó isteni extra, kényelem, könnyedség szabad kéz és szabad láb, a gond csak az hogy kajál 10 litert. Pedig 1,3-mas, igaz, 75 lóer?s. Aztán történt egy kis gond, nekiszaladtam egy padkának. Szemb?l. Szerencsétlen módon az alul elhelyezett automata váltó és annak olajtekn?je sérült meg, horror áron javították (a csere 900K magyar pénz lett volna, a javítás bontott Corolla váltóból 100K volt).
Utána kicsit belémmásztak kétszer hátulról, aztán elölr?l, aztán hengerfejes lett, aztán a dolgok elkezdtek elromlani.
Semmi baj.
Hondáék beszámítják egy új verdába:-)

- Kerékcsapágy, hátsó féklámpa, szivargyújtó, és most már hengerfejes is

Púphoz viszem, osztálytársam volt. Mindent javít, halál korrekt.
Solymár, Panoráma út

Fenntartási költség (4) Évjárat 1993