Autók » Subaru » Leone (1984-1992)

Leone 1800 4WD

Érdemes megvenni

a váltó az egy hibátlan dolog 100 nál s szó nélkül vette az összkereket sajnos a z enyim kasztni ügyileg eléggé szét volt esve de minden más jó volt 4 elektromos ablak keretnélüli ajtók tiszta csajózós verda a motor elég erös lenne
de hogy kevesebbet egyen le lett fuvukázva igy elég lomha volt de ment igy is kb ennyi tudom ajánlani akinek egy kevés szervizigényes 4wd-s auto kell mert az biztosahol nem ült fel az alja ott elment mindig 1x akadtam el ahol a traki is elakadt ami ki akart huzni

- féltengelyek meg a talpasok
- jah meg a hidrtökék kb ennyi

magam javitom mert nem egy nagytaudásu auto

Fenntartási költség (5) Évjárat 1986
Előző autója? sierra 2.3 v6 Következő autója? ford taunus 2.0