Autók » IFA » L60 (1987)

L60 hosszú,terep,fix

Veszélyes ÁLLAT!

A formája brutál jó, elég széles a broadside-hoz is, sohasem akart felborulni. Terepben akkora süvölt? hörgést produkál, hogy az tiszta adrenalin, minden csúcsforgalomból kihallatszik.
Üresen simán megy százat, de a kollégájé piszkálva 130-at is. A diffizárakat bekapcsolva (3db) feltúrja a legméjebb iszapot. Megfelel? sárban forgatni is lehet, mint a BMW-t. Ha aszfalton farolsz vele (megfelel?en szar gumi kell hozzá), a két duplahátsókerékt?l akkora búgó ordítás jön, hogy feláll a sz?r a hátadon. A biztosítéktábla a keszty?tartó mellett van, így ha menetközben kihullanak a biztosítékok, meg sem kell állni a cseréhez. Ha meg az önindító nem húz be, odakell b@szni a franciakulccsal. A megfelel? nyomatékot a 8 seb(4terep) segíti kivállasztani. A fogy. állatkodáskor 34 is lehet. Olyan egyszer? szerelni, mint egy trabantot, de a méretes alkatrészek miatt jobb, ha egy lakatos áll neki.

- nem húzott be az önindító,
- hullanak a biztik, mint a hó,
- Ha koccolod a tükröt, benéz a (felhútott) oldalablakon és lehet hónapokig szedegetni a kocsiból a szilánkokat
- Bonyolult f?téskapcsolás (a mai napig nemtudom, hogy kell használni)

laktanyaszervíz, király

Fenntartási költség (10) Évjárat 1988