Autók » Nissan » Vanette Cargo (1995)

Vanette Cargo Vanette Cargo 2.3D

Jó kis autóka -volt már jobb is-, elvisz a Holdra

Legeslegf?bb szempont volt a vásárlásnál,hogy mekkora a hátsó ajtó belmagassága.3 cm-rel nyert a FIAT, CITROEN, stb. elött. Els? ránézésre pofás volt, kár hogy a kereskedésben aztállították róla ,hogy els? kerék meghajtású. Természetesen a katalógusban is ez áll. Tehát hátsós. Dec. 14.-én sikerült átvenni, kerek öt hónapi várakozás után,gyönyör? hóesés közben nyári gumikkal. Izgis volt az els? út.( Ostapenkotól kifele a 70-es úton) Csak arra nem ment amerre én akartam. Gyors téligumivásárlás és 180 fokot fordult a világ. A motor középen helyezkedik el, ezért szint azonos a tengelyterhelés,ezért fantasztikusan lehet vele csapatni csúszós úton. A sebességr?l csak annyit ,nem kifejezetten rakéta cserében sokat fogyaszt. Kettesben indulok, 60-nál már ötödik és ez a végéig (130). Ekkor már annyira üvölt a motor ,hogy már beszélgetni nem lehet a táltosban. Az autóban a helyzetjelz? izzón kívül semmi nem romlott még el, sajnos kétszer jöttek nekem, a NISSAN szervízben csak több hét után tudták volna javítani. A RENAULT-nál típusidegen szervízben 2 munkanap alatt kijavították, lefényezték, új hátsó lökhárítót szereltek fel rá.
Végezetül, jó kis autóka-volt már jobb is-elvisz a holdra is autó.

- Bal els? helyzetjelz? izzó

Renault Baumgartner

Fenntartási költség (10) Évjárat 1999
Előző autója? 33 1.8 TDI Következő autója? ?
Verdikt (6.4/10)

Nissan Vanette Cargo 1995