Autók » Nissan » Vanette Cargo (1995)

Vanette Cargo Vanette Cargo 2.3D

Kényelmes és gazdaságos

Olcsó, gazdaságos és személyautó kényelmével veteked? kisáruszállítót kerestünk, így esett a választás a Vanette Cargora. Az els? ülések nagyon kényelmesek,igaz a hátsó üléssor inkább csak alacsonyabb emberekre méretezett. Kápótol azonban az üléssor el?redöntésével nyerhet? hatalmas csomagtér. A bels? és a m?szerfal kialakítása nagyon praktikus, minden kézre áll. A szervók nagyon megkönnyítik a vezetést, a motor elhelyezése pedig rendkívül stabillá teszi a vezetést. A 75 lovas szívódízel motor gyorsulásnál talán kicsit lomhának t?nhet, cserébe azonban rendkívül igénytelen és gazdaságos (nekem 7.5-8.5 l/100 körül fogyaszt, persze nem próbálom kinyomni a pedált a padlón).
A szervízr?l annyit, hogy az els? fékek betétei viszonylag gyorsan kopnak (kb 30 E km), cserébe olcsóak (6 E/két oldal). A lengéscsillapítók els? cseréjére 5 év és és 200E km után került sor. Kellemetlen, hogy ennyi km után az egyik kardánkereszt is megszakadt ennek a javítása már költségesebb, az új pedig drága.
Összességében és a számos hasonló kishaszongépjárm?vel összehasonlítva elmondható, hogy mind árában, mind tulajdonságaiban nagyon kedvez? vétel lehet egy Vanette Cargo.

- els? lengéscsillapító 25 E/db
- hársó lengéscsillapító 6 E/db
- els? fékpofák 6 E/pár
- kadántengely 50 E

Nissan Eger: gyorsak (azonnal javítottak)
Summit Budaörs (márkaszervíz): nem voltam megelégedve

Eger felnémeti kipufogójavító: : megbízható szakik, precíz és olcsó
LindaShop Bicske: megbízható szakik, precíz és olcsó

Fenntartási költség (5) Évjárat 2000
Teljesítmény (4) Km vásárláskor 120000
Előző autója? Hiace Következő autója?
Verdikt (5.8/10)

Nissan Vanette Cargo 1995