Autók » Audi » A4 (1995-2001)

A4 1.8

A barátnőm is imádta

Aprobb hibákon kivül semmi komolyabb probléma nem volt vele.
Kifejezetten szerettem elözésnél a 3.szívó szelepet,ezáltal dinamikusabban elindult az autó.Nagyon jó az autó fékutja.Az auto hasmagassága futom? normál gyári beállítása mellett eszméletlen jó.Nem kellet félnem soha,hogy felakadok vele vagy leverem az alját,mégis nagyon jó volt az uttartása,nem uszkált egyáltalán az úton.Amit nem szerettem benne,hogy gyakorlatilag utazótáskákon kívül semmi nem fér be a csomagtartó száján.A visszapillantó tükörben hiába volt f?töszál nehezen olvasztotta le.Télen tolatásnál kifejezetten rossz volt mert nem lehet vele csak tükörb?l tolatni igazán jól.

- Bal els? alsó leng?kar.Lámpa magasság állító.
- Termosztát2X.ABS szenzor 1db

Fenntartási költség (6) Évjárat 1996
Előző autója? 80 Következő autója? A4 1.8T quatro
Verdikt (7.8/10)

Audi A4 1995 (1999 - 2001)