Autók » BMW » 7 (2001-2007)

7 bmw 730d

Biztos be volt rúgva a tervez?je...

Kivülr?l ritka ronda, belülr?l viszont ocsmány.
A boardcomputert aki kitalálta bele azt kivánom, hogy élete végéig derengjen fel benne a gy?lölköd? emberek pillantásai akik sajnos használták.
A tolatóradar képe értékelhetetlen, soha nem tudtam a megjelenitett képen melyik részét mutatja a piros mez?/amikor már ugye majdnem nekimegyek valaminek/
A komfort érzet megvolt benne bár olyan se ize se b?ze érzetet keltett bennem. Ami még lényeges, az , hogy beállitsam az ülést kb. 3 gombot kell nyomkodni, úgyhogy egyszer lefeküdtem másszor pedig vigyázzülésben vezettem.

- Nos az els? BMW amit vettünk és egyben az utolsó is.../hiába aki letette a voksát a Mercedes mellett az nem szeret mást látni a csillagon kivül/
- A tolatóradar egyszerüen használhatatlan.
- Az ESP kikapcsolása is több mint 20 percet vesz igénybe mert a boardcomputert kell használni. A cd, és rádió irányitásáról már nem is beszélek mert a hajam tépkedtem mikor meghallottam a Tiestot és nem tudtam csak 4 perc múlva kikapcsolni mialatt majdnem nekimentem az elöttem lév?nek.

Szerel?t nem látott mert szerencsére gyorsan tovább adtuk másnak aki egy hét után ugyancsak tovább passzolta.......

Fenntartási költség (1) Évjárat 2004
Előző autója? passz Következő autója? Mercedes