Autók » Alfa Romeo » 156 (1997-2005)

156 1,9 mjet Q4

540 nap alatt 49 csereautó

540 napból kb. 265 szevizben ???
Hosszú lenne elmesélni. Amit nyíregyházán megcsinálnak és pesten (szerviz veszi észre ) elromlik azt vidd vissza nyíregyházára szervizbe, pesten azt nem javítják vagy sárga anyal viszi pesten szervizbe ahol a hibát észrevették. Ha éjszaka romlik el nincs garancia sem csereautó !

- első nap műszerfal, majd fékcső csere , jobb küszöbök és ajtó rohad fényezés, ismét fék 1,5 hónap szerviz, majd a teljesség igénye nélkül hátsó difi2, kuplung2, váltó3, kormánymű, vezérműszíj majd motor2,turbo3, gumibak elől hátul és váltó 2 hónap szerviz,kuplung, difi, légzsák, motorhiba kód légzsák, mérő műszerek, Szervizekben 14 beletőrt csavar,ezek a garanciális hibák.

Spqr Rt Vác 1
Fiat Automery 1

Csiki-Bege Autoplaza 1

Fenntartási költség (1) Évjárat 2005
Megbízhatóság (1) Vezetett km 120000
Előző autója? Mw 1,9 jtd Következő autója?
Verdikt (3.6/10)

Alfa Romeo 156 1997 (2002 - 2005)