Autók » Mercedes-Benz » 190 (1982-1993)

190 2.5 16v evoI

Ha nagy a baj

Kalvariam imadott uno turbom utan jott.Az autot eleg nehez volt megyenni mivel egy fukar Esztergomi vaskereskedo ciganytol vettem ami asszem mindent elarul rolla.Egy baratom hivott fel egyik delutan es mondta hogy megvan az autom ami nekem kell hozateszem a srac merci orult.Mivel a csaladban amindenki nemet parti megneztem.Mindig hallom magamban azt ahogy a 4heger uvoltott mikor eloszor meglattam.csak az az elkepeszto cigany szag ne lett volna benne igy tehat 30 pec szelloztetesel keztem.bellulrol talan meg ma is az egyik legszebb auto .mindehol bor hatul is rendes kagylo ules sok muszer ja es a forditott valto az nagy kiralysag.broba kor fasza csak egy ket dolog nem mukodik vagyis 2 elektromos ablak.megvettem de mire hazaertem mer a kozponti yar sem mukodottsem a riaszto sem a belso vilagitas a szintszabalyozo a klima.Tehat vissza a cigohoz de a valasza az volt hogy mondta hogy a biztositek tablat ki kell cserelni.Na koszi bazmeg gondoltam.eroskodni nem akkartunk mivel nagy letszamu csaladrol volt szo.masnap le videk jo volt mukodott haza jottem vele 2 het mulva nem indult az aksi meghalt.allt egesz telen es vegul tavasszal az uj aksival egyboll indult.nehezen de talaltam egy ex Karpat utcai villamosagi szerelot de ellote kb 20 helyrol kuldtek el mondvan ha evoval gond van ott nagy a gond.na a szerelom 1 2 dolgott renbe hozott de azt monta szerezek egy uj biztositek tablat.szinten mindenhol csak kacagtak rajtam es az egyik helyen felvilagositottak ha 15 db van az orszagban akkor sokat mondanak tehat karpat utca de eddigremarkellet egy kis muanyag sapka a termosz fele ami eloredegott as eltort.persze uj csak hivatalos szervizben van minden egyebb van kisautos boltban csak ez nincs.a karpatban adniuk kellet egy pohar vizet meg egy kockacukrot mikor megmondtak megyi a tabla meg a sapka valami120volt a ketto.2 heti bonto vakacio utan haverom szerzett uj sapit 5 e ert 13 helyett es ekkor elmentem tankolni es egy faszi odajon h o ilyenrol almodik es h milyen.elmondom neki a nyugoket mire masnap felhiv h neki van egy tablaja uj 5 ert odaadja a markatarsnak.beszereltuk es az extrak 75%a alkezdett mukodni a tobbi a szerelo szerint remenytelen vagy nem eri meg az idot es a penzt.masnap a koszi kizar es kulcsnak nincs helye az ajton csak a kozponti nyithatja.meg szerencse h a vezeto oldali ablak nem mukodott mert valami alu ontveny eltort persze szerkezet van 25 e ert de nem nekem.nagyjaboll enyi dio helyban

ja de amikor ment az kiraly volt tenyleg jol ment de a kiporgesgatlot nem lehetet kapcsolni ezert fustolni nem igazan lehet es az volt az az egyetlen extra ami sohasem akart elromlani.integra type r nek monda h bye bye astra gsi csak nezett mikorr kilotoll ugy ment ossze a tokorban mint a 90 fokon mosott kottot pulover.egyszer Gyomaendrod szolnok 25 pers 80 km 17 l benzin.amugy pesten hasznaltam az autot es a pesti utaknak koszonhetoen mindent cserelni kellet.a futomuve olyan kemeny volt mintha gatlohelyett laposvas lett volna benne de kanyarban nagyen gyors volt.az integras sraccal tobszor mentunk mert egy fele laktunk es egyszer szepen lightyban kanyarodom balra mire a balkrek kitorik.a srac megalt hatalmasatt rohogott es fustolo kerekekel elhuzott de meg igy is hallani lehetet a neveteset.

nagy nehezen eledtuk egy manusnak aki reg otta ilyet akart es 20perc mulva hivott holy besult

2 het mulva elmonta h a termosz nem nyitott es egyszeruen megfozte a motort es ha tudok ra vevot szoljak mar.en 300kilo buktaval addtam el o meg egy mottorgeneraleval.

- teljes elektromos halozat mindent beleertve gombfelyek szitentek gatlok csapagyak klima es minden mas

Fenntartási költség (1) Évjárat 1990
Előző autója? uno turbo i e Következő autója? csak olasz
Verdikt (3.2/10)

Mercedes-Benz 190 1982 (1990 - 1993)