Autók » Volvo » Xc90 (2007-2014)

Xc90 D5 / 2007

Nagyon kényelmes, meglepően dinamikus bölény

Hatalmas.Nagyon kényelmes.Kesztyűrtató használhatatlan.Könyöklő kicsi elöl (s80 hoz képest).Nekem sokal jobban tetszik a tükörindexes(2007 es), külön ezért vártam 6 hetet, hogy 2007 es gyártású és üzembe helyezésű is legyen. Parkradar NAGYON hasznos.Megdöbbentő, de az S80 asnál is kényelmesebb. Valóban hiányzik hátul a kartámasz (s80 ashoz képest nagyon is). Rugalmasságban nem lehet észrevenni a 2 T-s S80 (180 LE) hoz képest különbséget. Fogyasztást még nagyon sokallom, most sehogy nem tud 12 alá menni,de városban inkább 14-15 liter.Azt mondják 1000 km utén javulni fog 9-10 re,de én nehéz jobblábú vagyok.Lehet hogy valóban hiányzik a chiptunung,de féltem még a váltót.17-es 2007 es kerekekre elég normális árért lehet gumikat találni,olcsóbb mint a gyári 16 os s80-ra vló.XC hez 45 éert kaptam blizzardot ami egész jól működik.

- Még új az autó, semmi nem romlott el rajta. Ami gyári gond volt korábban (kormánymű) tudomásom szerint a ráncfelvarrásssal kijavították.

XIII. Kis Gömb utca 31.
S80 assal NAGYON jó tapasztalatom volt!
Ivanics jó de drága és a gyárilag zörgő díszlécet 1 óradíj ellenében vették ki és rakták vissza. Ez szomorú.
Az XC még új :)

Fenntartási költség (8) Évjárat 2007
Előző autója? S80 2 T Következő autója? XC 60, Q7, ML vagy Xc 90 mert 2008-9 ben jön az új, remélem hibrid is.
Verdikt (8.2/10)

Volvo Xc90 2007 (2007)