Autók » BMW » 5 (1995-2003)

5 528i streptronik.

A legjobb autó a BMW

Amit az elöbb leirtam azoktol eltekintve nagyon jó auto a BMW. Egy autoban sem érzi azt az embem amit a BMW -ben azta néma csendet ,Azt a suhanást , egy autonak sincs ilyen futómüve mint a BMW-nek! csak BMW KELL semmi más.

- Abs jeladók cseréje első evben mikor hozzám került 03 ban elsnönek 1 Abs jeladó , semmi baj csak legyen a szervizben 2 hét mire megjön az alkatrész, jó, pár hónapig aztán ,megint abs jeladó ,és ez igy megy máig már cseréltem benne vagy 10 et, sajnos a magyar jóminőségü utak miatt. aztán volt olyan is hogy alapjáraton járt az autó es a hütöventillátorom egyik lapátya letört és kiütötte a kiegyenlitötartályt,mondanom se ell mekorrát szólt 3 bar os nyomásnál.ekkor kapott gyári hütöt viskó ,vizszivattyut ,lapátot,kész . meg ami már eszembe se jut nagyon sok mindent cseréltem benne, és az autót ugy vettem meg hogy ismerősé volt. mai napig olyan mint az új. nagyon jó autó az e 39 es nagyon sok barátomnak van csak ennyi a hátránya hogy tele van baszva elektronikával,meg az hogy magyarországon nincs szervizháttér ha kell valami hetek is lehetnek mire ideér ,és ha megvan ,lehet hogy nem is jó az alkatrész mert nem az a cikkszáma ami kellett vola hogy legyen. azért van meg még mindig ,és meg is tarom, mert nagyon jó a futomüve ,fék kormányzás ,nagyon jó a zajszigeteltsége még230 nál is csk halk surrogás t hallani . olajat semmit nem eszik kéynelmes nagyon. egyszóval nagyon jó kocsi ,a jeladókat eltekintve.volt olyan telem amikor kipörgésgátó es abs nélkül járta vagy 2 hétig, szakadó hóba,de nem történt semmi baj csak óvatosan kell ilyenlkor bánni a gázzal. ja most pedig kell bele komplett abs vezérő ami nem 2 ft.

solexis

B. Andr.

Fenntartási költség (8) Évjárat 99
Megbízhatóság (2) Vezetett km 120000
Előző autója? GOlf 4 Következő autója? 7 BMW .
Verdikt (6.7/10)

BMW 5 1995