Autók » Citroën » C4 (2004-2010)

C4 2.0vts

A kis cicus francia módra

A kocsi nagyszerű elötte zx em volt de ahogy 25éves lettem
mentem a csajommal és kinéztük a c4VTS-t. Az autot kicsit módosítottam PL: Csiptuning, sport rendszer, légszűrő csere, ültető rugók, turbó, 19" BBSfelni, ablaok sötítítése, küszöbök, hifirendszer.
1,5mft költöttem a tuningra 270 km/h a végsebesség. mindenki csodálkozik amikor bemegyünk a városba és ki szálunk a verdábol és látják, hogy ijen fiatalnak ilyen verdát vezet. aki akar az nyugodtan vehet suzukit azt hiszi hogy jó vételt tesz amikor egy fás suzukit vesz,,,. de amikor balesetünk volt egy swift glx-el patkát fogtunk ki tört a verda kreke a blokkot tartó bakok és mindez 55km/h-nál történt,.vegyetek c4-est ajánlom mindenkinek aki szereti a vagány formavilágot, nem fog az ember unatkozni ennél a járgánynál. cső Sanya KIskunhalas

- Még semmi szerencsére de nem kívánom, hogy akármi is szétmenjen rajta.

Citroen Kiskunhalas.

-----------------------------------------------------------

Fenntartási költség (9) Évjárat 2005
Előző autója? zx Következő autója? c4 WRC
Verdikt (8.7/10)

Citroën C4 2004 (2004 - 2006)