Autók » Honda » Civic (1995-2001)

Civic 1.6 Vti

(I.K.SZ.) Igénytelen Kretén sz@r

Szánalmas autó!! Miért szeretik ennyire a VTI-t? Amikor még megvettem nagyon tetszett, hogy amikor 5000 fölé pörgetem milyet ugrik. Na de mint később rájöttem ez csak érzésre nagyon jó, teljesítményre már kevésbé. Mindenki örül, hogy "húú lehagytam az 1.6-sal egy 2.0 Literes béemwét" húú mert talán azért mert abba anyag is van és nem arra találták ki. Vannak olyan Béemwék amit arra találtak ki (pl: M3) de persze ahoz ne hasonlítsuk. Ha van pár olyan merész ember aki azt meri mondani a Vti-re hogy sport autó akkor hasonlítsa össze más márkájú sporautókkal, ne a 100Le Astrával és ne a böszme autókkal. Ha valaki kimegy gyorsulásra (legális vagy illegális) ott megtudja hogy mit ér a Vti /Sz@rt se/. A másik hogy miért kerül ennyibe?? 1999 év. - 2.100.000. Ft-?? Miért?? Mert gyors? Ennyiért veszek olyat amivel körbe autózom, vígan! Mert megbízható? Ennyiért az új Fabia is megbízható! Mert komfortos? Ez vicc:) Kárpit ha kárpitnak lehet nevezni ami van benne. Ülés ha ülésnek lehet nevezni. (csapatásra nem alkalmas, mert egyből kiesik belőle az ember és hosszú távra sem alkalmas mert arra meg kényelmetlen. Szóval nem tudom mire való az autó? Semmire sem alkamas számomra. Ugyan az mint egy Suzuki. Ha a 99-es Suzukinál kb. 400-500 ezerrel lenne drágább akkor azt mondom jólvan ennyi pluszt megér a motorja. Na mind1 nem koptatom tovább a konzolt mert még tudnám szidni. Lényeg hogy számomra sz@r autó és soha többet japán kocsit!!

- Kopo alkatrészeken kivül semmi. Ja lehet azért mert semmi extra nincs benne? a quartz óra nem fog elromlani

Fenntartási költség (10) Évjárat 1999
Előző autója? punto Következő autója? Bmw M3
Verdikt (4.8/10)

Honda Civic 1995 (1996 - 2001)