Autók » BMW » 3 (1998-2005)

3 318

Másnaposan ne vegyetek autót!!!

Ebbe a típusba nagyon belenyúltam, nem is értem hogy sikerült így melléfognom. már idestova 7 éve csak BMW-vel járok, sőt sikerült 3 évet rallycrossban is versenyezni vele. ezért nem értem mi vitt rá hogy megvegyem ezt (lehet kicsit, na jó nagyon másnapos voltam:))
Ez az 1.8-as, az eladó elmondása szerint 1.9-es Z3-as motor:) nagyon nem megy, de az még semmi. törött volt az autó, és hullik szét mint összel a falevél a parkban, a hűtő tágulótartája az autópályán mrnt szét csak ugy meglepibe, örültem neki, egy 26.000 Ft. jól esett, majd a tükör burkolata maradt a kezembe, a aklasszikus hiba az anyós ülésen a súlyérzékelő kiment , az ülésfűtés nem működik... meg még sokáig sorolhatnám... szóval mi sem bizonyítja jobban a jó vásárlásomat, mint az hogy a másnaposságom mellett még talán részeg is voltam.
De egy pozitívum van Kívülről tényleg nagyon jól néz ki!!!. de én maradok az 5-ös szériánál ez már 5 éven keresztül bejött.
So, ha akartok vegyetek e46-ot mert szép és jó a futóműve (ezt kihagytam hogy jjó) de jól nézzétek meg, és csak nagymotorost.!

- szinte minden

már az autóhűtőstől a villamossági szerelőn át mindenhol járt

Fenntartási költség (4) Évjárat 1998
Megbízhatóság (1) Vezetett km 2000
Előző autója? 525 tds ´96 e34 full full Következő autója? BMW 525d
Verdikt (2.3/10)

BMW 3 (E46) 1998 (2005 - 2005)