Autók » Mercedes-Benz » V (1996-2004)

V 112cdi

Kényelmes, de a mások elcseszett munkáját ne velem!!!

Azért szeretem mert nagyon kényelmes 4gyermekem van a fiam máig emlegeti és nosztalgiázik. Kár hogy a mercédes márt nem az a régi megbizható autó . Az üzemanyag rendszer hibályát azér nem akarták elfogadni garanciába mert, hogy "szar" üzmanyagot tankoltam, de ezt leírni nem merték. Shell kártyás vagyok 10év.
Ajavítás költsége meghaladta volna az 1000000 ft ot amit nekem kellet volna álni "nemnormálís"

- 20000km után motor felöl csörgő hang kuplung kinyomásával megszunt, harmadik szerviz után erős roppanás a csörgés megszünt.
- A tolóajtó kezdetől fogva szarul és nehezen zárodik.
- 32000km után a jobbelső oldali fékbetétek vasig koptak két első féktárcsa csere3 fékbetétek garanciális időn belül,denekem kellet fizetni érte.
- 78000 km után üzemanyag hiba lámpa álandóan bejelzett és a motort leálította 150km/h sebeségnél előzés kőzben mögöttem a török kamion! nagyon rossz érzés . Utána sok levél és szervíz egészen 98000km-ig. Majd egy merész döntés csere beszámítással V220 112cdi 6személyes légrugós. Véleménye a következőbe.

A szervízről nincs tul jó tapasztalatom főleg a garanciális dolgok terén.De lehet hogy fentröl megkötik a kezüket?
győr mercedes szerviz

Fenntartási költség (8) Évjárat 2000