Autók » Dacia » Logan (2004)

Logan 1.5 d

Csak azért használom, mert ingyen van

Előre bocsátom, hogy nem saját auto, nem vettem volna meg, de ha ugy adják szolgálatinak, hát nem dobom vissza.

Egyetlen ami teszik benne az a motor. Nem egy rakéta, de üresen még ugy ahogy kényelmesen viszi a vasat. Rakva persze már nem ez a véleményem...

Kombi, 7 személy. Ez eddig nagyon jo. Igen, csak nem igaz, mert a leghátso sorra macerás a ki-be szállás, a középsö sornál alig van lábtér, és aki középen ül, az 5 perc mulva azt is elátkozza akit nem is ismer. A biztonsági öv csatjai nem rakhatoak félre, nam dughatoak vissza az ulésbe, állandóan bökik az ember seggét.
A hátsó ajto 2 oldalra nyitható. Remek ! Csak éppen ha tele van a csomagtér, ami ugye azért van hogy használjuk, akkor az ajtó kinyitásához hogy nyuljak be vagy 25 centit hogy a kilincset meguzzam, pláne a telerakott beltér felé !?
Fütéskonzol is van benne. Csakhogy a váltókartól csak ugy lehetne kényelmesen elérni ha a csuklom olyan irányba is fordulna ahogy a természet még nem alkotta meg, ugyhogy elég körülményes a használata.
Állithato fényszóró: Nehezen található meg, jol eldugták bal oldalon a müszerfal alá, de talán jobb is. Egy gyengébb kezü vezetönek több erösitö edzés kell, mire el tudja forgatni a klasszikus bowdenes szerkezet csavaroját.
Rádiot is kaptam. A gyári beépitésnek köszönhetöen penetráns csapnivaló hangja van, ezért kár volt pénzt adni.
Nyilt kérdéseim a gyártóhoz :
1. 2007.et irunk. Mi az hogy a hátsó beltér világitás extra tartozék, oly annyira, hogy a hátso ajtokba még a kapcsolokat sem szereilk be ?
2. Csak azért van benne ennyi gusztustalan müanyag, mert nem volt több hely, vagy tényleg igy találták jonak ?
3. Ha már összerakták miért nem nézik meg hogy a kezelöszerveket hogy lehet elérni ( lásd fütés )
4. A bowdenes fényszoro állitás lehet hogy olcsobb és biztosabb minden másnál, de nem kicsit tulhaladott megoldás már ez ?
5. Sárfogo gumi extra felszerelésnek eladva ?????
6. Ki volt az a fxłszx@# aki a hátso ajto kilincsét ugy tervezte meg, hogy véletlenül se lehessen arra használni amire valo ?
7. Miért nem tudnak rendesen autot fényezni ?

- Még keveset mentem vele, a sok idegesítö aproságon kivül nem voltak vele komolyabb bajok.

Budapest pesti uti Renault szalon. Amikor a folyamatos zörgésekröl és a sok müanyagrol kérdezösködtem ennyit mondtak : Uram ez nem renault hanem egy dacia...

Fenntartási költség (5) Évjárat 2007
Előző autója? Következő autója? Hát ilyet biztosan nem.
Verdikt (3.5/10)

Dacia Logan 2004 (2004)