Autók » Peugeot » 407 (2004)

407 1.6 Hdi

Esetenként a 407 l csomagtartó szűkösnek bizonyult

Az autó tökéletes, a fogyasztása hibátlan. 5l átlagfogyasztással nyugodtan járok tankolni. Nyomatékos családi autó, számomra racionális szép munkaautó, hétvégenként családi kirándulóautó.
Az autó vezetőülése 87.000 km után nyikorog, bár 96 kg testsúlyom terhelés alatt nem ért váratlanul. Komfortosan vezethető, rendkívül megbízható. Jól választottam.

- Kormánykapcsoló csere garanciálisan. Vezetőülés nyikorgás megszüntetése 87.000 kmnél.

Peugeot Kampf Nagykanizsa
Garanciális kormánykapcsoló cseréje. A szervízben megkínáltak kávéval, frissítővel. Itt nagyon kedves emberek dolgoznak.

Peugeot Kampf Kaposvár
Kötelező szervízek, udvarias kiszolgálás.
Kérdőívben kérdezték a véleményemet a márkakereskedésről, tapasztalataimat az autóról. A szervíz ügyintéző fiatalemberek mindig udvariasak voltak.

Fenntartási költség (9) Évjárat 2005
Előző autója? 307 Következő autója? 4007
Verdikt (8.3/10)

Peugeot 407 2004 (2005 - 2008)