Autók » Lancia » Ypsilon (2003-2011)

Ypsilon 1,3 Multijet Momo design

Feltűnő, gazdaságos csoda

Imádom ízig-vérig! Csodálatos a színe és a design. (Bicolor: piros-fekete, momo design). A belsejétől is el vagyok ájulva (és általában mindenkinek tetszik): piros-fekete ülések, piros cérnával varrva. A km óra és az egyéb műszerek középen vannak. Ezüst-fekete a műszerfal, retro stílusú és igazán vidám.
Bárhol és bárhogyan megyek vele, képtelenség 5,7 fölé vinni az átlagfogyasztást. Ez akkor sem több, ha klímával megyek dugóban, v. ha autópályán 160 km/h-val. Országúton egyébként 4,9 l az átlag.
Megbízható, egyedi, kényelmes, fantasztikus vezetési feelinget nyújt. Igényes a kidolgozás, az anyaghasználat, az összerakás. Gyönyörű, kényelmes kormány. Jó fék, lágy kuplung, nagy teljesítmény.
Amilyen pici kívülről, olyan tágas belülről. Bárhol lehet vele parkolni és minden irányba jól kilátni belőle, kis helyen is elfér. Nagyon jó futómű, abszolút a magyar utakra tervezve.
Imádom, oda vagyok érte! Lelki társak vagyunk.

- A kormány szervóban valami elromlott. Egyszer el kezdett zörögni, majd ez a hang egyre erősebbé vált, főleg kanyarodásnál. Aztán ezt a valamit kicserélték benne gyorsan, ingyen, mert még garanciális.

Fiat Szabó Érd

Fenntartási költség (10) Évjárat 2006
Előző autója? Polo 1,4 16V Comfortline Következő autója? Alfa Romeo 147 JTD v. Alfa Romeo Junior v. BMW 120D
Verdikt (8.9/10)

Lancia Ypsilon 2003 (2003 - 2007)